Diet Esthetic Vit Vit C + E Ultra bieliaci krém RECENZIA

Svetlá a jednoliata farba pleti je považovaná za jednu zo známok mladosti. Hlavne preto, že perfektne zakryje veľa nedostatkov. Diet Esthetic predstavuje Ultra bieliaci krém, ktorý pri každodennom užívaní prináša viditeľné zjednotenie vašej pleti.

Vit vit C + E Ultra bieliaci krém od značky Diet Esthetic sa radí medzi skupinu krémov, kedy je úplne dokonale zladená farba s vôňou. Pod ľahko naoranžovelým krémom si nepredstavíte inú vôňu než čerstvých citrusov. S ranným ošetrujúcim rituálom sa vám spoja okamžite.

Balenie mimo klasickú nádobu s krémom obsahuje aj plastový aplikátor. Pod viečkom je fóliové uzavretie. Ako jednu z nevýhod by som vytkla nemožnosť spätného uzavretie - je nutné si vystačiť iba s klasickým viečkom, ktoré ale nedokáže dokonale utesniť krém.

Krém som aplikovala na vyčistenú pleť každé ráno a už po pár týždňoch som si viditeľného zjednotenia. Toto však nie je jediný efekt, ktorý krém prináša. Obsahuje plno vyživujúcich a hydratujúcich zložiek. Hneď po nanesení máte pleť pružnejšiu a príjemnejšiu na dotyk.

 


Výrobok pre Vás otestovala: Tereza Župová