Diet Esthetic Sudatone hrejivý krém proti celulitíde 500 ml

Diet Esthetic Sudatone hrejivý krém proti celulitíde 500 ml
Diet Esthetic Sudatone hrejivý krém proti celulitíde 500 ml
Diet Esthetic Sudatone hrejivý krém proti celulitíde 500 ml
Diet Esthetic Sudatone hrejivý krém proti celulitíde pomáha vďaka bohatému zloženiu účinných látok spoľahlivo odstraňovať celulitídu a tukové zásoby uložené pod povrchom pokožky
Cena vr. DPH:
23,92 EUR
menej ako 5 ks
Predpokladaný termín doručenia k Vám domov je
piatok 23.11.
Kód30410
Výrobca
Produkt nebol hodnotený

Popis:
Diet Esthetic Sudatone hrejivý krém proti celulitíde pomáha vďaka bohatému zloženiu účinných látok spoľahlivo odstraňovať celulitídu a tukové zásoby uložené pod povrchom pokožky. Jeho použitie je jednoduché a rýchle a pri pravidelnom používaní dlhodobo účinné.

Masážny krém Diet Esthetic Sudatone je termoaktívne, takže krásne pokožku zahrieva a prekrvuje. Vďaka tomu umožňuje jednoduchší prietok krvi a lymfy a tým podporuje rýchle vstrebávanie starostlivo vybraných účinných látok, ktoré sú obsiahnuté v kréme. Unikátnym spôsobom tak pomáha zoštíhľovať kontúry a spevňovať telo.

Termoaktívna krém Sudatone navyše jedinečným spôsobom znižuje objem podkožných tukových buniek, ktoré sú vytláčané proti povrchu kože. Tento efekt zhoršuje vzhľad pokožky hlavne na stehnách a zadku. Krém Sudatone bol dermatologicky testovaný a schválený, nikdy ale nebol testovaný na zvieratách.

Účinky:
- spevňuje a zjemňuje pokožku a navracia jej pružnosť
- prekrvuje kožu a zjednodušuje tak prietok krvi aj lymfy
- účinne pomáha odstraňovať celulitídu a tuk uložený pod kožou
- perfektne tvaruje a spevňuje kontúry tela

Typ pokožky: 
Krém je vhodný pre všetky typy pokožky s celulitídou.

Použitie:
Nanášajte krém na telo každý deň po sprchovaní a jemne, až do úplného vstrebania krému, masírujte miesta, ktoré chcete spevniť alebo zbaviť celulitídy. Pred prvým použitím krému vykonajte test citlivosti, pretože niektoré zložky môžu u citlivejších jedincov vyvolať svrbenie alebo začervenanie. Tieto vedľajšie účinky počas veľmi krátkeho času zmizne. Pre maximálnu účinky krému je zároveň vhodné upraviť jedálniček, dodržiavať zdravú životosprávu a zvýšiť pohybovú aktivitu.

Obsah:
500 ml

Zázazníci k tomuto výrobku nakupujú:
Zákazníci k tomuto výrobku kupujú