DIA

Cukrovka je zákernou chorobou, ktorá spravidla nebolí. Bohužiaľ však so sebou prináša nespočetné množstvo obmedzení. To hlavné sa ale týka stravovania. Diabetici si musia strážiť, čo jedia a koľko toho zjedia. Našťastie sú na trhu dnes už aj sladké výrobky, ktoré môžu bez obáv konzumovať aj ľudia s cukrovkou. Dia tyčinky obsahujú vyvážené nutričné zloženie, a preto by ich mal mať vždy po ruke každý diabetik. Na dia tyčinkách si nielen pochutíte a potešíte vaše chuťové poháriky, ale zároveň telu dodáte potrebnú energiu.

Výrobca
Zobraziť produkty
Hľadať v kategóriiHľadať
Kde hľadať:
Zoradiť16 produktov
Bezlepková BIO tyčinka plná zdravia. Nemala by chýbať vo vašej kabelke, aktovke či batôžku.
BIO Tyčinka Spirulina a citrón Sanct Bernhard 40 g
1,92 EUR1,61 EUR
Skladom > 5 ks
Lifefood Lifebar Plus Guarana a Brazil je neodolateľná tyčinka so špecifickou chuťou, ktorá vznikla pridaním nových plodín z celého sveta. Tyčinka je vhodná aj pre diabetikov.
Lifefood Lifebar Plus Guarana a Brazil BIO 47 g
1,38 EUR
Skladom 1 ks
Lifefood Lifebar Plus je neodolateľná BIO tyčinka, ktorá svoju špecifickú chuť získava vďaka pridaniu nových plodín z celého sveta. Tyčinka je vhodná aj pre diabetikov.
Lifefood Lifebar Plus čerešňová s macou a baobabem BIO 47 g
1,38 EUR
Skladom 1 ks
Lifefood Lifebar Plus chia semienka a mladý jačmeň je neodolateľná tyčinka so špecifickou chuťou, ktorá vznikla pridaním nových plodín z celého sveta. Tyčinka je vhodná aj pre diabetikov.
Lifefood Lifebar Plus chia semienka a mladý jačmeň BIO 47 g
1,38 EUR
Skladom 1 ks
Lifefood Lifebar je chutná brazílska tyčinka vyrobená z prvotriednych surovín bez umelých sladidiel, škrobov a lepku. Tyčinka je vhodná pre diabetikov.
Lifefood Lifebar tyčinka BIO brazílska 47 g
1,27 EUR
Marhuľová Lifefood Lifebar je chutná BIO tyčinka, ktorá vášmu telu dodá potrebnú energiu a vitamíny. Tyčinka je vhodná aj pre diabetikov.
Lifefood Lifebar tyčinka BIO marhuľová 47 g
1,27 EUR
Lifefood Lifebar je neodolateľná BIO tyčinka s kokosom vyrobená z prvotriednych surovín. Tyčinka je vhodná aj pre diabetikov.
Lifefood Lifebar tyčinka BIO kokosová 47 g
1,27 EUR
Tyčinka Veggie mix je vyrobená zo strukovín, semienok, zeleniny a olivového oleja.
MaxSport Veggie protein veggie mix 36 g
1,15 EUR