Detský

Mnoho detských čajov pre deti jsú vhodné už od 1. týždňa života. Zmes kvalitných bylín pomáha pri nadúvaní, ako doplnok pitného režimu aj pri nachladnutí. Bylinky je potrebné v prípade malých detí a novorodencov dávkovať veľmi opatrne, neprekračujte denné odporúčané dávky pri podávaní čajov a riaďte sa návodom na obale. Bylinky podávané vo väčších dávkach môžu skôr uškodiť. Ak si s výberom vhodného čaju neviete rady, poraďte sa s detským lekárom.

Výrobca
Zobraziť produkty
Hľadať v kategóriiHľadať
Kde hľadať:
Zoradiť3 produkty
Detský čaj bylinný je určený pre deti už od 6. mesiaca života. Obsahuje šípky, ktoré sú výborný antioxidant a pomáhajú posilniť obranyschopnosť organizmu a tiež pamajorán, ktorá podporuje dobré trávenie.
Apotheke Detský čaj bylinný 20x1,5 g
1,27 EUR
Skladom 2 ks
Detský čaj feniklový je BIO výrobok, ktorý nezaťaží detský organizmus. Je určený pre deti už od jedného týždňa života. Čaj obsahuje bio fenikel, ktorý podporuje dobré trávenie.
Apotheke Detský čaj feniklový 20x1,5 g
1,27 EUR
Skladom 2 ks
Detský čaj pri nachladnutí podávajte deťom v období prechladnutia, ochorenia horných ciest dýchacích alebo pri chrípke. Harmanček a lipa podporujú správnu funkcií dýchacích ciest a potenie. Čaj je vhodný pre deti od ukončeného 9. mesiaca.
Apotheke Detský čaj pri prechladnutiu 20 x1,5 g
1,15 EUR
Dočasne vypredané