Detoxikácia

Prírodné prípravky v podobe kapsúl, piluliek alebo tabliet v sebe skrývajú prírodné účinné látky, ktoré majú blahodarný vplyv na organizmus človeka. Ľahko sa užívajú a pri pravidelnom užívaní odstraňujú z tela najrôznejšie škodliviny. Prípravky sú doplnky pestrej stravy, ktoré dodávajú telu energiu a pôsobia pozitívne ako na funkcie jednotlivých orgánov, tak aj na myseľ človeka. Účinne podporujú regeneráciu tela a posilňujú imunitný systém, ktorý chráni telo pred chorobami. Rad najrôznejších prírodných látok predchádza predčasnému starnutiu a dodáva organizmu vitalitu. Vyčistite svoje telo od zaťažujúcich látok, buďte zdraví a vitálny v každom veku!

Hľadať v kategóriiHľadať
Kde hľadať:
Zoradiť10 produktov
Produkt Hliva ustricová Premium je obohatená o vitamín C, ktorý prispieva k normálnej funkcii imunitného systému ak ochrane buniek pred oxidatívnym stresom. Produkt je vhodný pre vegetariánov i vegánov.
Natural Medicaments Hliva ustricová s vitaminom C Premium 90 tbl
10,20 EUR
Skladom > 5 ks
Yucca obsahuje saponín, ktorý sa v ľudskom organizme mení na neškodný sapogeninov.
Natural Medicaments Yucca Premium 60 cps
6,41 EUR
Skladom 4 ks
Yucca obsahuje saponín, ktorý sa v ľudskom organizme mení na neškodný sapogeninov. Ten sa chová ako prírodné mydlo, ktoré čistia následky stravovacích zlozvykov súčasnej generácie. Produkt je vhodný pre vegetariánov a vegánov.
Natural Medicaments Yucca Premium 120 kapslí
10,80 EUR
Skladom 4 ks
Prášok z tropických plodov Maqui je uložený do tabliet, ktoré pomáhajú organizmu zbaviť sa škodlivých látok a predchádzať jeho predčasnému starnutiu.
Natural Medicaments Maqui Pure 90 kapsulí
17,70 EUR
Skladom 3 ks
Vzácna huba uložená do kapsúl obsahuje veľké množstvo účinných látok, ktoré pôsobia blahodárne na ľudský organizmus a pomáhajú pri mnohých zdravotných ťažkostiach.
Natural Medicaments Cordyceps Premium 90 kapuslí
19,60 EUR
Skladom 2 ks
Regevit posilňuje psychické a fyzické zdravie organizmu. Podporuje regeneráciu celého tela a dodáva energiu.
Natural Medicaments Regevit 200 cps.
18,10 EUR
Lecitín je doplnkom stravy, ktorý má pozitívny vplyv na činnosť srdca, obehový systém, mozgové aj nervové funkcie a účinne zvyšuje metabolizmus tela.
Natural Medicaments Super Lecitín + E 100 tob.
5,50 EUR
Tablety s obsahom chlorelly a selénu sú doplnkom stravy, ktorý prispieva k normálnej funkcii imunitného systému a pozitívne pôsobí na celkový stav organizmu.
Natural Medicaments Česká chlorella so selénom 900 tbl
32,60 EUR
Tablety s obsahom chlorelly a selénu sú doplnkom stravy, ktorý prispieva k normálnej funkcii imunitného systému a pozitívne pôsobí na celkový stav organizmu.
Natural Medicaments Česká chlorella se selénom 300 tbl.
12,70 EUR