Detoxikácia

Prírodné prípravky v podobe kapsúl, piluliek alebo tabliet v sebe skrývajú prírodné účinné látky, ktoré majú blahodarný vplyv na organizmus človeka. Ľahko sa užívajú a pri pravidelnom užívaní odstraňujú z tela najrôznejšie škodliviny. Prípravky sú doplnky pestrej stravy, ktoré dodávajú telu energiu a pôsobia pozitívne ako na funkcie jednotlivých orgánov, tak aj na myseľ človeka. Účinne podporujú regeneráciu tela a posilňujú imunitný systém, ktorý chráni telo pred chorobami. Rad najrôznejších prírodných látok predchádza predčasnému starnutiu a dodáva organizmu vitalitu. Vyčistite svoje telo od zaťažujúcich látok, buďte zdraví a vitálny v každom veku!

Hľadať v kategóriiHľadať
Kde hľadať:
Zoradiť10 produktov
Vzácna huba uložená do kapsúl obsahuje veľké množstvo účinných látok, ktoré pôsobia blahodárne na ľudský organizmus a pomáhajú pri mnohých zdravotných ťažkostiach.
Natural Medicaments Cordyceps Premium 90 kapuslí
-44 %
21,97 EUR12,24 EUR
Produkt Hliva ustricová Premium je obohatená o vitamín C, ktorý prispieva k normálnej funkcii imunitného systému ak ochrane buniek pred oxidatívnym stresom. Produkt je vhodný pre vegetariánov i vegánov.
Natural Medicaments Hliva ustricová s vitaminom C Premium 90 tbl
-45 %
11,99 EUR6,64 EUR
Yucca obsahuje saponín, ktorý sa v ľudskom organizme mení na neškodný sapogeninov.
Natural Medicaments Yucca Premium 60 cps
7,16 EUR
Prášok z tropických plodov Maqui je uložený do tabliet, ktoré pomáhajú organizmu zbaviť sa škodlivých látok a predchádzať jeho predčasnému starnutiu.
Natural Medicaments Maqui Pure 90 kapsulí
-44 %
19,80 EUR11,00 EUR
Yucca obsahuje saponín, ktorý sa v ľudskom organizme mení na neškodný sapogeninov. Ten sa chová ako prírodné mydlo, ktoré čistia následky stravovacích zlozvykov súčasnej generácie. Produkt je vhodný pre vegetariánov a vegánov.
Natural Medicaments Yucca Premium 120 kapslí
11,96 EUR
Regevit posilňuje psychické a fyzické zdravie organizmu. Podporuje regeneráciu celého tela a dodáva energiu.
Natural Medicaments Regevit 200 cps.
19,96 EUR
Lecitín je doplnkom stravy, ktorý má pozitívny vplyv na činnosť srdca, obehový systém, mozgové aj nervové funkcie a účinne zvyšuje metabolizmus tela.
Natural Medicaments Super Lecitín + E 100 tob.
6,16 EUR
Tablety s obsahom chlorelly a selénu sú doplnkom stravy, ktorý prispieva k normálnej funkcii imunitného systému a pozitívne pôsobí na celkový stav organizmu.
Natural Medicaments Česká chlorella so selénom 900 tbl
26,76 EUR
Tablety s obsahom chlorelly a selénu sú doplnkom stravy, ktorý prispieva k normálnej funkcii imunitného systému a pozitívne pôsobí na celkový stav organizmu.
Natural Medicaments Česká chlorella se selénom 300 tbl.
13,96 EUR
Hlavnou zložkou prípravku Parazin je tymian, ktorý posilňuje prirodzenú antibakteriálnu aktivitu.
Natural Medicaments Parazin 90 cps.
17,96 EUR