Detangler Kefa na rozčesávanie vlasov s rukoväťou ružová zebra RECENZIA

Dobrý deň, vítam Vás u ďalšej recenzie a tentoraz sa budeme venovať skvelej kefe na rozčesávanie vlasov, ktorá sa skvele drží vďaka svojej praktickej rukoväti, perfektne a bez škôd rozčesáva suché i mokré vlasy a má očarujúci trendy zebrovaný dizajn. Táto kefa je to pravé orechové pre milovníčky zvieracích potlačov a ružovej, ako som ja :).

Táto kefa môže trochu pripomínať svetoznámy Tangle Teezer, ale je za nižšiu cenu, má pevnejšie štetinky a má to hlavné: rukoväť! Pretože bez nej som úplne "nahraná", klasický Tangle Teezer bez držadla mi padá z rúk.

Táto kefa mi prišla celkom v poriadku zabalená a mala aj po náročnej ceste všetky štetinky dokonale rovné. Kefa Detangler je vyrobená z pevného plastu, obe časti hrebeňa spolu skvele držia a perfektne k sebe pasujú. Vrchná potlač žiari leskom a novotou. Od svojej kamarátky viem, že tento nový vzhľad jej vydrží naozaj dlho, pretože ho používa za sucha i za mokra už niekoľko rokov. Za roky aktívneho používania prišla o 2 štetinky, ktoré boli na kefe z kraja a tak boli pravdepodobne vystavené väčšej záťaži. Stratu 2 štetiniek za 3 roky hodnotím ako celkom v tolerancii a na úžitkovosť nemá táto skutočnosť žiadny vplyv.

Plusy:
+ Design: zebrované prevedenie sa mi jednoducho veľmi páči a kombinácia ružovej a čiernej snáď nikdy nevyjde z módy.
+ Materiál: Nie je plast ako plast, ale tento výrobok je vyrobený z naozaj kvalitného plastu. Určite nás čaká dlhodobé a plnohodnotné spolužitie :)
+ Rukoväť: vďaka praktickému držadlu ľahko udržím kefu pri česaní, čo je pre mňa doslova nutnosť.
+ Štetinky: 2 dĺžky ohybných štetiniek prakticky rozmiestnených po česacej ploche sú asi najdôležitejšou časťou tohto výrobku. Sú pružné, poddajné a minimalizujú škody na vlasoch. Človek už netrpí pri rozčesávanie a nevytrháva si chumáče vlasov, ktoré by nápor bežnej kefy nevydržali. Vďaka štetinkám sa vlasy menej lámu, sú lesklejšie a prechádza štiepeniu končekov. Povedzte aj vy STOP rozstrapkaným končekom a povedzte ÁNO krásnym, dlhým a zdravým vlasom.

Mínusy:
- Jediné mínus je, že žiadne nie je :)

Ďakujem za možnosť otestovania toejto skvelej kefy na vlasy (pre mňa najlepšej) z e-shopu www.elixi.sk. Čoskoro sa môžete tešiť na ďalšie recenzie produktov.

Autor: Patricie Pátková

Zákazníci k tomuto tovaru kupujú
Sprej po opaľovaní SUN UVA Diet Esthetic 200 ml
-63 %
9,50 EUR3,56 EUR
Předpokládané datum naskladnění - Na dotaz