Dermedic Regenist Micelárna voda RECENZIA

Značka DERMEDIC prichádza s novinkou REGENIST: kozmetická rada, ktorá si kladie za cieľ spevniť, posilniť a vyhladiť pleť každého typu a veku kvôli eliminácii vrások. Pristupujú k tomu naozaj poctivo - nezabúdajú pridať aj čistiace produkty, bez ktorých by následné ošetrenie vôbec nemalo zmysel. Presnejšie sa jedná o Dermedic Regenist Čistiace mlieko a Dermedic Regenist Micelárnu vodu.

Aká je Micelárna voda od Dermedic?
Ako inak vytvoriť obal na "vodu", ako ho urobiť len jednoducho číry. Myslím si, že v tomto už výrobcovia žiadne inovátorske kúzla hľadať nemusia. Značka Dermedic to vie, a preto prichádza s jednoduchou verziou, ktorá je opäť noblesná. Minimalizmus na človeka pôsobí dokonale a pridáva výrobku na ešte väčšej kvalite a obľube.

Voda je určená pre všetky typy pleti. 200 ml balenie vydrží bez problémov dva mesiace. (Samozrejme záleží na tom, ako veľmi máte radi pleť "namočenú" a koľko teda použijete množstvo prípravku). Ak ste šetrní, nie je nijako agresívny. Patrím medzi človeka, ktorý stále niekam ponáhľa a nemá nikdy dosť času. Snažím sa preto odlíčiť behom niekoľkých sekúnd a dopúšťam sa tým často zásadnej chyby: na vatový tampón veľmi tlačím. Kvôli tomu sa mi pod okom a v oblasti otvorených rán alebo pupienkov objavilo malé začervenanie, ktoré do rána však zmizlo. Ak ste teda podobné nátury ako ja, odporúčam na chvíľku spomaliť.

Číra "micelárka" má veľmi sviežu a príjemnú vôňu. Ťažko ju môžem k niečomu prirovnať. Ale mám vždy pocit, že v jej vôňu i pleť ožije. Pleť je potom príjemná na dotyk - omnoho hebkejšia. Má vplyv aj na spevnenie a poriadnu hydratáciu. Rovnako ako všetky ostatné prípravky z rady Regenist od značky Dermedic.

Osobne som sa ju naučila používať dvakrát denne. Ako druhú fázu pri večernom čistení, kedy pleť spolu s čistiacim mliekom prípadne iným prípravkom dokáže poriadne zbaviť všetkých nečistôt a celkovo ju pomáha upokojiť a priviesť do spánkovej harmónie. A ráno ako jeden z mnohých pokusov o celkové prebudenie. Pomáha mi vyčistiť pleť od zvyšku nočného krému alebo ďalších nečistôt a perfektne ju naštartuje do ďalšieho dňa, pretože obsahuje kyselinu hyalurónovú, Aloe vera, glycerín a samozrejme micely.

Stále neviete, ako si správne vyčistiť pleť? Jednoduchý návod nájdete tu.

Pri rannom čistení si len s micelárnou vodou vystačíte, ale k tomu večernému potrebujete ešte pribrať parťáka. Rad Regenist ponúka výborné Dermedic Regenist Čistiace mlieko. Ja osobne je využívam spolu a myslím, že sa výborne dopĺňajú.

Pokiaľ Vás zaujalo aj čistiace mlieko, recenziu o ňom môžete nájsť tu.

 


Výrobok pre Vás otestovala: Tereza Župová