Dermedic Regenist Čistiace mlieko RECENZIA

Značka DERMEDIC prichádza s novinkou REGENIST: kozmetická rada, ktorá si kladie za cieľ spevniť, posilniť a vyhladiť pleť každého typu a veku kvôli eliminácii vrások. Pristupujú k tomu naozaj poctivo - nezabúdajú pridať aj čistiace produkty, bez ktorých by následné ošetrenie vôbec nemalo zmysel. Presnejšie sa jedná o Dermedic Regenist Čistiace mliekoDermedic Regenist Micelárny vodu.

Aké je Čistiace mlieko od Dermedic?

Mlieko je určené pre všetky typy pleti a má sa používať raz až dvakrát denne, ale podľa môjho názoru stačí iba jedenkrát v rámci večerného čistenia. Nie je potreba pleť zbytočne preťažovať - ​​nadbytočná starostlivosti môže prinášať negatívne účinky.

Je v noblesnom bielom obale zakladajúcim si hlavne na jednoduchosti. Aplikátor dávkuje ideálne množstvo produktu, ktoré vystačia na celú tvár (ak ste bez nalíčenia). Pre krk a dekolt je potreba ďalšia dávka. 200 ml fľaštička tak ideálne vyjde na dobu jedného až dvoch mesiacov. Ak patríte k ľuďom ako ja - ktorí sa neustále premiestňujú z miesta na miesto - oceníte praktickú zručnosť aplikátora: dá sa otočením do strany zavrieť. Tým pádom zamedzíte náhodnému stlačeniu a ušetríte si tak plno práce s umývaním ostatných vecí, ktoré boli v blízkosti čistiaceho mlieka.

Ale už k samotnému prípravku. Mlieko má klasickú krémovú konzistenciu, ktorá má pleťový odtieň - ľahko do ružova či svetlo hneda. Parfumácie nie je nijako výrazná, len veľmi svieža a ľahká. Toto dozaista ocenia ľudia, ktorí si na silné vône nepotrpia. Po chvíli používania ju mám už spojenú s čistením a musím povedať, že sa na ňu aj večer teším. Úplne bez problémov vyčistí nečistoty alebo make-up z pleti. Nie je ale zase tak silný, trvá dlhšiu dobu a väčšie úsilie, než odlíči riasenku. Preto odporúčam zaobstarať nejaký silnejší prípravok priamo na riasy alebo počítať s dlhšou dobou odličovania. Žiadne iné problémy a nedostatky som nezaznamenala. Moja zmiešaná pleť s čistiacim mliekom nemá najmenší problém a vyhovuje jej.

Keďže sa jedná o výrobok z kozmetickej rady Regenist, mlieko je obohatené a zložky, ktoré pomáhajú hydratovať a spevňovať pleť. Obsahuje prírodné zložky ako kyselinu hyalurónovú, bamacké maslo, vitamín E alebo arganový olej. Po pár použitiach bola moja pleť príjemne živšia a o dosť jemnejšia.

Neviete, ako si správne čistiť pleť? Tu nájdete jednoduchý a prehľadný návod, ktorý vám ušetrí veľa práce.

Ako som už vyššie napísala (prípadne je napísané v článku "Ako správe čistiť pleť"), čistiace mlieko sa hodí ako pomocník k večernému čisteniu, ktoré by malo prebehnúť v dvoch fázach. Po mlieku by malo prísť na rad nejaké tonikum či micelárna voda. Najideálnejši parťák priamo k tomuto produktu je Dermedic Regenist Micelárna voda.

Zaujíma Vás recenzia priamo k tejto micelárnej vode? Nájdete ju tu.

 


Autor: Tereza Župová