Cukor

Priaznivci cukru sa nemusia svojho obľúbeného sladidlá vzdávať ani v prípade, že chcú dodržiavať zdravý životný štýl. Sladidlá v podobe prírodných cukrov obsahujú množstvo vitamínov, minerálov a ďalších účinných látok dôležitých pre zdravie ľudského organizmu. Cukor je možné použiť do múčnikov, kaší, smoothie alebo sladkých pokrmov. Použite vo svojom jedálničku cukry, ktoré vám pomôžu žiť zdravšie!

Výrobca
Zobraziť produkty
Hľadať v kategóriiHľadať
Kde hľadať:
Zoradiť21 produktov
Kokosový cukor v BIO kvalite získaný z okvetia kokosových paliem. 100% prírodný nerafinovaná alternatíva bežných sladidiel s nízkym glykemickým indexom, ktorá má jedinečnú a neopakovateľnú chuť s karamelovým podtónom.
BIO kokosový cukor Allnature 250 g
6,78 EUR4,26 EUR
Skladom > 5 ks
Prírodný, nerafinovaný BIO kokosový cukor je vhodnou náhradou hnedého trstinového cukru a bieleho cukru, ktorý je často označovaný ako biely jed a okrem sacharózy poskytuje len prázdne kalórie.
Sanct Bernhard BIO Kokosový cukor 350 g
7,79 EUR5,52 EUR
Skladom > 5 ks
Surový prírodný trstinový cukor predstavuje predovšetkým zdravú náhradu bieleho cukru.
Surový prírodný trstinový cukor 500 g
2,31 EUR1,04 EUR
Skladom 4 ks
Prírodný trstinový cukor s melasou je vynikajúci sladidlo s jedinečnou chuťou a vôňu po medu a karamelu. Vďaka svojmu spracovaniu navyše dodá organizmu cenné vitamíny a minerály.
Prírodný trstinový cukor 1 kg
3,49 EUR2,19 EUR
Skladom 2 ks
Kokosový cukor nášmu telu veľmi prospieva.
Iswari Kokosový cukor BIO 250 g
4,83 EUR
Kokosový cukor nášmu telu veľmi prospieva.
Iswari Bio Kokosový cukor 1000 g
33,02 EUR15,30 EUR
Je ideálny náhradou bieleho cukru, a to hlavne vtedy, nechceme ak príliš ovplyvniť farbu pokrmu - napr. U vianočného pečiva, kokosiek, bielkových pien, šľahačky atď.
Bio Nebio Naturala prírodný trstinový cukor BIO 400 g
1,50 EUR
Na rozdiel od hnedého cukru má panela neporovnateľne bohatšie škálu chutí a hlavne vôní, podobne ako med. Je to stuhnutá sladká trstinová šťava, ktorá sa používa ako sladidlo.
Bio nebio Sušená trstinová šťava panely BIO 300 g
1,73 EUR