Čokolády

Výber tých najlepších čokolád je zostavený z tabuliek, ktoré je možné zaradiť do zdravého jedálnička a medzi zdravé maškrtenie. Čokolády sú od pradávna považované za relaxačné maškrtenie, ktoré pohladia nielen chuťové bunky, ale aj vaše ostatné zmysly. Kakaové bôby obsiahnuté v horkej čokoláde sú zdrojom vitamínov i minerálov a dodávajú konzumentom pocit pohody a radosti zo života. Čokolády s vysokým obsahom kakaa obsahujú menšie množstvo tukov i cukrov a väčšie množstvo látok pozitívne pôsobiacich na organizmus ľudí. Doprajte si afrodiziakum v podobe lahodnej čokolády!

Výrobca
Zobraziť produkty
Hľadať v kategóriiHľadať
Kde hľadať:
Zoradiť103 produktov
Lahodná a úžasne voňavá nugátová pochúťka s mandľami a krásne chrumkavá quinoa. Produkt je dochutený citrónovou kôrou a štipkou škorice, čo mu dodáva punc exkluzivity a je vhodný aj pre celiakov, vegetariánov a vegánov.
Nugát citrón a škorica Quinua Real 200 g
8,58 EUR6,90 EUR
Skladom > 5 ks
Horká čokoláda s brusnicami EG VIVANI predstavuje to najlepšie pre zdravé maškrtenie! Flavonoly v kakau a antioxidanty v brusniciach vedia byť spolu nebesky chutné!
Vivani Horká EG čokoláda s brusnicami BIO 100 g
3,49 EUR2,19 EUR
Skladom 5 ks
Nugátová pochúťka, v ktorej sa dokonale snúbi toľkokrát preverená chuť a vôňa kokosu a kakaa, ktoré perfektne dopĺňajú podtóny pomaranča a škorice. Pochúťka neobsahuje lepok a je vhodná aj pre vegetariánov a vegánov.
Nugát kokos a kakao Quinua Real 200 g
6,90 EUR
Skladom 5 ks
Horká čokoláda pomarančová v BIO kvalite VIVANI sa 70% podielom kakaa je naozajstným zážitkom, ktoré dokáže priniesť spojenie čokolády a pomarančového oleja. Vďaka svojej chuti sa stala víťazom "Best of Bio Award 2006".
Vivani Horká čokoláda 70% pomarančová BIO 100 g
3,09 EUR1,96 EUR
Skladom 4 ks
Horká čokoláda Chili VIVANI v BIO kvalite sa 70% podielom kakaa vás príjemne zahreje a prekvapí tým, ako aj zdanlivo nemožné suroviny sa môžu spolu dokonale dopĺňať.
Vivani Horká čokoláda Chili BIO 100 g
3,49 EUR1,96 EUR
Skladom 4 ks
Charakteristickú chuť a vôňu prepožičiava tejto čokoláde to najjemnejšie "Arriba" kakao pochádzajúce priamo od malých združení farmárov hospodáriacich v tropickom dažďovom pralese v Ekvádore pôvodnej domovine kakaa.
Vivani Horká EG čokoláda 70% BIO 100 g
5,33 EUR2,42 EUR
Skladom 1 ks