ČLÁNKY

Okrem lákavého tovaru na našom e-shope sa neváhajte nechať inšpirovať novinkami a radami v našich príspevkoch. Články pre nás pravidelne píšu známe české blogerka a externí spolupracovníci, ktorí majú osobný vzťah k danej problematike a mimoriadne skúsenosti. Články o zubnej hygiene a starostlivosti o chrup si vzal do svojich rúk odborník na slovo vzatý MDDr. Martin Mikula.

Autor
Zobraziť produkty
Hľadať v kategóriiHľadať
Kde hľadať:
Zoradiť495 produktov
Olej, ktorý dobre poznali už naše babičky a ktorý sa práve teraz opäť teší veľkej popularite, pochádza z obľúbenej okrasnej rastliny. Ide o všestranného pomocníka, ktorý má svoje miesto ako v domácej lekárni, tak aj ako vynikajúca kozmetika
Tajomstvo ricinového oleja
Kateřina Doul
14.9.2017
Kvalitná horká čokoláda je plná vitamínov a antioxidantov, ktoré majú pozitívny zdravotný prínos a môžu tiež pomôcť vám schudnúť.
Ste závislí na sladkom? Kvalitná čokoláda vám neuškodí
Michaela Hynková
4.9.2017
Tehotenstvo je obdobie, kedy sa mení ženské telo a vytvára sa úplne nový organizmus. To si žiada veľa energie a bez vitamínov sa nezaobídeme. Aké sú najlepšie vitamíny pre tehotné?
Vitamíny v tehotenstve
Šárka Stuchlíková
29.8.2017
Máte radi sušené ovocie? Možno ste sa už stretli s termínom lyofilizované ovocie, ktoré prinieslo revolúciu v sušení ovocia. Ak vám tento termín dosiaľ ale nič nehovoril, radi vám ho v dnešnom článku viac priblížime.
Čo znamená lyofilizované ovocie?
Kateřina Doul
24.8.2017
Príčinou zlej metabolickej funkcie je nedostatok pohybu, stres a zlá strava, takže je dobré dodržiavať 9 základných odporúčaní odborníkov v oblasti výživy na ovplyvnenie intenzity metabolizmu.
Pôst: ideálne naštartovanie metabolizmu
Michaela Hynková
21.8.2017
Desať superpotravín pre diétny jedálniček.
Čo by vo vašom jedálničku nemalo chýbať?
Michaela Hynková
4.8.2017
Plávanie s bábätkom je možné už v dojčenskom a neskôr aj batolivom veku. Jedná sa o zábavnú a prospešnú činnosť pre rodičov i deti. Kedy začať a čo všetko budete potrebovať?
Plávanie s bábätkom: kedy začať a čo si so sebou vziať?
Šárka Stuchlíková
31.7.2017
Podľa odborníkov má najväčší podiel na redukciu váhy strava a cvičenie je až na druhom mieste. Tu sú najčastejšie omyly pri chudnutí, ktorých sa treba vyvarovať.
10 najčastejších omylov pri chudnutí
Michaela Hynková
28.7.2017
Ak chcete vybrať ten najlepší spaľovač tukov, najdôležitejšia vec je pochopiť princíp ako fungujú.
Spaľovače tukov-voľte ich dôsledne a používajte s rozumom
Beáta Rampáková
24.7.2017