Čistiaca pleťová maska Geisha Diet Esthetic 200 ml

-31 %
Čistiaca pleťová maska Geisha Diet Esthetic 200 ml
Čistiaca pleťová maska Geisha Diet Esthetic 200 ml
Čistiaca pleťová maska Geisha Diet Esthetic 200 ml
Čistiaca pleťová maska.
Cena vr. DPH:
10,36 EUR
Bežná cena:
15,10 EUR
Ušetríte
4,74 EUR 31 %
Předpokládané datum naskladnění - Na dotaz
Prepravnou spoločnosťou:
na vyžiadanie
Kód30060
PNuž nebude
Výrobca
Produkt nebol hodnotený

Popis:
Čistiaca maska ​​Geisha je veľmi dôležitý doplnok starostlivosti o vašu pleť. Aby pleť mohla byť zdravá, krásna a príťažlivá, musí byť predovšetkým do hĺbky vyčistená, aby mohla intenzívne absorbovať všetky výživné a ošetrujúce látky z ostatných kozmetických prípravkov.
Maska Geisha vašu pleť dokonale čistí a zároveň jej dodá potrebné živiny, dostatok hydratácie a vitamínov pre jej ďalší zdravý vývoj. Vyčistí čierne bodky aj póry zanesené kožným mazom a odstráni všetky nečistoty, ktoré sa na pleť nachytali. Obsahuje prírodné výťažky, ktoré jedinečnú silou starajú o pleť, aby bola zdravá a krásna.

Červený kaviár sa skladá z proteínov, aminokyselín, minerálov a vitamínov. Vďaka vysokému obsahu proteínov stimuluje proliferáciu fibroblastov a tvorbu kolagénu, čím pleť posilňuje, spevňuje a dodáva jej prirodzenú jemnosť a pružnosť.
Omega-3 mastné kyseliny, jedlé morské riasy Nori a wakame spolu s výťažkami z japonskej ryže regenerujú, posilňujú, hydratujú a udržujú pleť vo vitálnej kondícii. Účinné látky vytvárajú na povrchu pleti neviditeľný film, ktorý tvorí ochrannú bariéru pleti pred vonkajšími škodlivými vplyvmi. Maska tak prispieva k prirodzenej obranyschopnosti pleti a chráni pleť napríklad pred účinkami nepriaznivého počasia alebo pred ničivými účinkami tvrdej vody.

Účinky:
Táto účinná čistiaca maska ​​zanechá vašu pleť hladkú, dokonale čistú, rozjasnenú a plnú energie. Diet Esthetic Geisha je maska, ktorá je pre krásnu a zdravú pleť nevyhnutnosťou.

Aktívne látky:

  • Červený kaviár obsahuje proteíny, aminokyseliny, minerály a vitamíny, ktoré pleť vyživujú, posilňujú a dodávajú jej prirodzenú pružnosť.
  • Omega-3 mastné kyseliny hydratujú a rozjasňujú pleť.
  • Morské riasy Nori a wakame pleť vyživujú a posilňujú.
  • Výťažky z ryže pleť regenerujú, posilňujú a udržujú pleť v dobrej, vitálny kondícii.

Typ pleti:
Pre všetky typy pleti.

Vek:
Vhodné pre všetky vekové kategórie.

Použitie:
Aplikujte raz týždenne na suchú a čistú pokožku tváre. Rovnomerne rozotrite a nechajte zaschnúť. Masku nechajte pôsobiť 10 - 20 minút a potom odstráňte pomocou vlažnej vody.

Obsah:
200 ml

Zákazníci k tomuto výrobku kupujú
Telové mlieko Kendo Diet Esthetic 200 ml
-22 %
21,40 EUR16,76 EUR
viac ako 5 ks