Chyba při zobrazování komponenty 'ConversionScriptsTop'

Čistiaca pleťová maska Geisha Diet Esthetic 200 ml

Čistiaca pleťová maska Geisha Diet Esthetic 200 ml
Čistiaca pleťová maska Geisha Diet Esthetic 200 ml
Čistiaca pleťová maska Geisha Diet Esthetic 200 ml
Čistiaca pleťová maska.
Cena vr. DPH:
na dotaz
???
Predpokladaný termín doručenia k Vám domov je
na vyžiadanie
Kód30060
Výrobca
Produkt nebol hodnotený

Popis:
Čistiaca maska ​​Geisha je veľmi dôležitý doplnok starostlivosti o vašu pleť. Aby pleť mohla byť zdravá, krásna a príťažlivá, musí byť predovšetkým do hĺbky vyčistená, aby mohla intenzívne absorbovať všetky výživné a ošetrujúce látky z ostatných kozmetických prípravkov.
Maska Geisha vašu pleť dokonale čistí a zároveň jej dodá potrebné živiny, dostatok hydratácie a vitamínov pre jej ďalší zdravý vývoj. Vyčistí čierne bodky aj póry zanesené kožným mazom a odstráni všetky nečistoty, ktoré sa na pleť nachytali. Obsahuje prírodné výťažky, ktoré jedinečnú silou starajú o pleť, aby bola zdravá a krásna.


Červený kaviár sa skladá z proteínov, aminokyselín, minerálov a vitamínov. Vďaka vysokému obsahu proteínov stimuluje proliferáciu fibroblastov a tvorbu kolagénu, čím pleť posilňuje, spevňuje a dodáva jej prirodzenú jemnosť a pružnosť.
Omega-3 mastné kyseliny, jedlé morské riasy Nori a wakame spolu s výťažkami z japonskej ryže regenerujú, posilňujú, hydratujú a udržujú pleť vo vitálnej kondícii. Účinné látky vytvárajú na povrchu pleti neviditeľný film, ktorý tvorí ochrannú bariéru pleti pred vonkajšími škodlivými vplyvmi. Maska tak prispieva k prirodzenej obranyschopnosti pleti a chráni pleť napríklad pred účinkami nepriaznivého počasia alebo pred ničivými účinkami tvrdej vody.


Účinky:
Táto účinná čistiaca maska ​​zanechá vašu pleť hladkú, dokonale čistú, rozjasnenú a plnú energie. Diet Esthetic Geisha je maska, ktorá je pre krásnu a zdravú pleť nevyhnutnosťou.


Aktívne látky:  • Červený kaviár obsahuje proteíny, aminokyseliny, minerály a vitamíny, ktoré pleť vyživujú, posilňujú a dodávajú jej prirodzenú pružnosť.

  • Omega-3 mastné kyseliny hydratujú a rozjasňujú pleť.

  • Morské riasy Nori a wakame pleť vyživujú a posilňujú.

  • Výťažky z ryže pleť regenerujú, posilňujú a udržujú pleť v dobrej, vitálny kondícii.Typ pleti:
Pre všetky typy pleti.


Vek:
Vhodné pre všetky vekové kategórie.


Použitie:
Aplikujte raz týždenne na suchú a čistú pokožku tváre. Rovnomerne rozotrite a nechajte zaschnúť. Masku nechajte pôsobiť 10 - 20 minút a potom odstráňte pomocou vlažnej vody.


Obsah:
200 ml

Podobné výrobky
Telové mlieko Kendo Diet Esthetic 200 ml
-44 %
21,40 EUR11,96 EUR
viac ako 5 ks
Chyba při zobrazování komponenty 'GoogleMicrodata'