Čierna rasca Sanct Bernhard 180 cps

Čierna rasca Sanct Bernhard 180 cps
Podporte váš imunitný systém a celkové zderavie pomocou doplnku Sancti Bernhard Egyptskou čiernou rascou.
Cena vr. DPH:
11,16 EUR
menej ako 5 ks
Predpokladaný termín doručenia k Vám domov je
piatok 23.11.
Kód10033
Výrobca
Produkt nebol hodnotený

Popis:
Rascu pozná zrejme každý z nás, využívame ho predovšetkým ako pochutinu v kuchyni. Pridávame rascu do cesta, do kyslej kapusty, pri varení zemiakov, k mäsám a do šalátov. Rascu používajú tiež v lekarníctve, v konzervovaní, vo farmácii a mnohých ďalších odvetviach potravinárskeho priemyslu. Jeho využitie je široké a to nielen pre svoje chuťové vlastnosti, ale aj pre to, čo robí pre zdravie. Ak chcete byť celkovo zdraví a v dobrej kondícii, očistiť váš organizmus od škodlivých látok, chcete mať silný imunitný systém a podporiť správnu funkciu vášho metabolizmu, potom je vhodné si zaobstarať potravinový doplnok Sancti Bernhard Egyptský čierny kmín.

Egyptská čierny rasca pochádza z juhozápadnej Ázie, kde ho používali už egyptskí faraóni. Zo semien byliny Nigella satival sa lisuje za studena a potom sa filtruje na oleji, ktorý má pikantnú arómu a hrejivú príchuť. Čierna rasca obsahuje asi 84% nenasýtených mastných kyselín, na tuky cenných látok, ako sú steroly a vitamín E, rovnako ako esenciálny olej. Táto rasca je bohatá na vitamíny A, B2, B3, B6, D, E, F, H, kyselinu listovú, kyselinu pantoténovú, Omega 3 a iné minerály, preto sa radí k vysoko kvalitným potravinovým doplnkom. Vitamín E je dôležitý pri oxidačnú ochranu buniek. Kyselina listová pomáha udržiavať zdravý a silný imunitný systém. Biotín, tiež vitamín H je podstatný pre zdravý rast vlasov, kožu a sliznicu. Užívaním egyptskej čiernej rasce podporíte správnu funkciu vášho metabolizmu, ktorá je zásadná pre kvalitný a zdravý život každého človeka.

Dávkovanie:
2 kapsule užívajte 3krát denne. Zapite vodou alebo inou vhodnou tekutinou.

Zloženie:
Olej z čiernej rasce 68%, želatína, glycerín, oxid kremičitý, vitamín E, filtrovaný slnečnicový olej, kalcium D-pantotenát, oxid železitý, sójový lecitín, vitamín D, kyselina listová, biotín.

Obsah:
180 kapsúl

Nutričné hodnoty v 1 kapsule:

Olej z čiernej rasce 500 mg

z toho tuky

499 mg

z toho nasýtené mastné kyseliny

80 mg

Nenasýtené mastné kyseliny

420 mg

z toho mononenasýtené mastné kyseliny

125 mg
Polynenasýtené mastné kyseliny 295 mg
Vitamín E 6,7 mg

Kyselina pantoténová

6 mg

Biotín 100 µg
Kyselina listová 100 µg
Vitamín D3 2 µg
Zázazníci k tomuto výrobku nakupujú:
Zákazníci k tomuto výrobku kupujú
Allnature Goji - Kustovnica čínska Premium BIO 500 ml
11,96 EUR
Předpokládané datum naskladnění - Na dotaz