Cholesterol

Cholesterol je špeciálna látka, ktorá pomáha telu spracovávať tuky. Príliš vysoká koncentrácia cholesterolu v krvi však nesie pre organizmus zdravotné riziká, predovšetkým ochorenia srdca. V dôsledku nezdravého životného štýlu alebo dedičných dispozícií veľká časť ľudí strednej a staršej generácie bojuje s vysokým cholesterolom. Účinným pomocníkom v tomto prípade vám budú mimo správnej výživy a dostatočného pohybu tiež doplnky stravy, ktoré dokážu hladinu cholesterolu redukovať. Jedná sa predovšetkým o prírodné výťažky v podobe tabliet, štiav a čajov alebo vybrané sušené plody. Zvoľte si pre vás tú najlepšiu variantu, ktorá vám pomôže chrániť vaše zdravie.

Výrobca
Zobraziť produkty
Hľadať v kategóriiHľadať
Kde hľadať:
Zoradiť39 produktov
Dokonalá starostlivosť o vlasy, hydratácia, výživa, ochrana, lesk.
Allnature Kokosový olej panenský BIO 1000 ml
18,54 EUR11,04 EUR
Skladom > 5 ks
Dokonalá starostlivosť o vlasy, hydratácia, výživa, ochrana, lesk.
Allnature Kokosový olej panenský BIO 500 ml
12,45 EUR6,33 EUR
Skladom > 5 ks
Dokonalá starostlivosť o vlasy, hydratácia, výživa, ochrana, lesk.
Allnature Kokosový olej panenský BIO 200 ml
6,60 EUR6,10 EUR
Skladom > 5 ks
Regalen je unikátny výživový doplnok, ktorý má svojim zložením zo starostlivo vybraných extraktov bylín antioxidačné účinky a priaznivý vplyv predovšetkým na správnu funkciu pečene, žlčníka, žalúdka a sleziny.
Energy Regalen 30 ml
17,99 EUR12,88 EUR
Skladom > 5 ks
Kokosový olej v kapsulách 60 cps umožňuje rýchly a jednoduchý spôsob užívania kokosového oleja tej najvyššej kvality, ktorý oceníte nielen na cestách. Perfektný zdroj mastných kyselín s vysokým obsahom kyseliny laurovej.
Kokosový olej kapsule Allnature 60 cps
11,82 EUR9,20 EUR
Skladom > 5 ks
Omega 3 rybí olej pomáha zvládnuť náročné fyzické i duševné požiadavky vo všetkých fázach života.
Sanct Bernhard Omega 3 400 tbl.
15,57 EUR13,00 EUR
Skladom > 5 ks
Korolen je unikátny výživový doplnok, ktorý svojím zložením z vybraných bylinných extraktov priaznivo ovplyvňuje predovšetkým činnosť srdca a celú kardiovaskulárnu sústavu. Pôsobí navyše antioxidačne a zvyšuje imunitu a odolnosť.
Energy Korolen 30 ml
12,88 EUR
Skladom > 5 ks
Kapsule s práškom z medvedieho cesnaku dodávajú ľudskému organizmu rad dôležitých látok podporujúcich detoxikáciu tela, liečbu rôznych chorôb aj prevenciu pred civilizačnými chorobami.
Sanct Bernhard Medvedí cesnak 240 cps.
14,40 EUR12,54 EUR
Skladom > 5 ks
Energy Celitin je doplnok stravy, ktorého receptúra obsahuje lecitín a je obohatená o ginko dvojlaločný, ktorý má okrem iného dobrý vplyv na duševnú rovnováhu, pamäť, mikrocirkuláciu krvného systému a hladinu cholesterolu.
Energy Celitin 90 kapslí
7,36 EUR
Skladom > 5 ks