Cholesterol

Cholesterol je špeciálna látka, ktorá pomáha telu spracovávať tuky. Príliš vysoká koncentrácia cholesterolu v krvi však nesie pre organizmus zdravotné riziká, predovšetkým ochorenia srdca. V dôsledku nezdravého životného štýlu alebo dedičných dispozícií veľká časť ľudí strednej a staršej generácie bojuje s vysokým cholesterolom. Účinným pomocníkom v tomto prípade vám budú mimo správnej výživy a dostatočného pohybu tiež doplnky stravy, ktoré dokážu hladinu cholesterolu redukovať. Jedná sa predovšetkým o prírodné výťažky v podobe tabliet, štiav a čajov alebo vybrané sušené plody. Zvoľte si pre vás tú najlepšiu variantu, ktorá vám pomôže chrániť vaše zdravie.

Výrobca
Zobraziť produkty
Hľadať v kategóriiHľadať
Kde hľadať:
Zoradiť34 produktov
Dokonalá starostlivosť o vlasy, hydratácia, výživa, ochrana, lesk.
Allnature Kokosový olej panenský BIO 500 ml
9,96 EUR
Regalen je unikátny výživový doplnok, ktorý má svojim zložením zo starostlivo vybraných extraktov bylín antioxidačné účinky a priaznivý vplyv predovšetkým na správnu funkciu pečene, žlčníka, žalúdka a sleziny.
Energy Regalen 30 ml
-23 %
18,40 EUR14,20 EUR
Korolen je unikátny výživový doplnok, ktorý svojím zložením z vybraných bylinných extraktov priaznivo ovplyvňuje predovšetkým činnosť srdca a celú kardiovaskulárnu sústavu. Pôsobí navyše antioxidačne a zvyšuje imunitu a odolnosť.
Energy Korolen 30 ml
-23 %
18,40 EUR14,20 EUR
Energy Imunosan je prírodný doplnok stravy, ktorý podporuje prirodzenú obranyschopnosť organizmu a zvyšuje odolnosť buniek proti poškodzovaniu. Zároveň podporuje psychickú i fyzickú kondíciu.
Energy Imunosan 90 kapslí
-23 %
23,28 EUR17,92 EUR
Napomáha pri detoxikácii, predčasnému starnutiu organizmu, podporuje obehový systém a srdce.
Allnature Acai Berry BIO 500 ml
15,56 EUR
Dokonalá starostlivosť o vlasy, hydratácia, výživa, ochrana, lesk.
Kokosový olej panenský BIO Elixi 1000 ml
11,96 EUR
Goji obsahujú množstvo vitamínov, minerálov a ďalších prírodných látok.
Advance Goji 500 g
11,56 EUR
Trimyco je jedinečný komplexný doplnok stravy, ktorý zahŕňa tri významné hubové extrakty - Reishi, Cordyceps a hlivu ustricovú, ktoré majú priaznivý vplyv na ľudský organizmus.
Advance Trimyco 60 cps. - Reishi, Cordyceps, Hliva
12,76 EUR
Vyskúšajte Cholesten pre udržanie hladiny cholesterolu prírodnou cestou!
Advance Cholesten 60 kapslí
13,56 EUR
Kokosový olej v kapsulách 60 cps umožňuje rýchly a jednoduchý spôsob užívania kokosového oleja tej najvyššej kvality, ktorý oceníte nielen na cestách. Perfektný zdroj mastných kyselín s vysokým obsahom kyseliny laurovej.
Kokosový olej kapsule Allnature 60 cps
10,76 EUR
Dokonalá starostlivosť o vlasy, hydratácia, výživa, ochrana, lesk.
Kokosový olej panenský BIO Elixi 500 ml
7,96 EUR
Energy Hawaii Spirulina je čistý prírodný výťažok z obsahovo najkomplexnejšie sladkovodné sinice spiruliny, ktorá sa pestuje čiastočne v čistej hlbokomorské vode a je zdrojom mimoriadne cenných živín.
Energy Hawaii Spirulina 200 tbl.
-22 %
19,96 EUR15,60 EUR
Vitamín-Bottle Ganoderma a Shiitake 30 kapsúl je výživový doplnok, ktorý obsahuje vzácne extrakty z dvoch veľmi známých húb shiitake a reishi, ktoré okrem iného podporujú prirodzenú obranyschopnosť a imunitný systém.
Ganoderma a shiitake 30 cps.
11,16 EUR
Doplnok stravy pre každého s problémami s vysokým cholesterolom, ktorý pomáha znižovať hladinu cholesterolu v krvi a napomáha tak lepšiemu zdraviu. Užívaním rastlinných sterolov podstatne znížite riziko vzniku srdcových chorôb.
Swiss Vegapure Cardio 60 cps.
13,12 EUR
Energy Chlorella je čistý prírodný výťažok zo zdraviu prospešné riasy Chlorella pyrenoidosa, ktorá sa získava v oblasti tichomorského ostrova Taiwan. Jedná sa výnimočnú kvalitu bez akýchkoľvek aditív.
Energy Organic Chlorella tabs 200 tbl.
-22 %
19,96 EUR15,60 EUR
Energy Organic Barley juice powder je čistý prírodný výťažok z kalifornského mladého jačmeňa, ktorý je výrazný nielen svojou chuťou, ale predovšetkým svojimi prospešnými účinkami na zdravie.
Energy Organic Barley juice powder 100 g
-22 %
19,96 EUR15,60 EUR
Energy Annona forte je prírodný jednodruhový bylinný koncentrát z rastliny graviola, ktorá má v tradičnej medicíne Južnej Ameriky svoje dôležité miesto už po stáročia. Naviac má predpovede stať sa rastlinou budúcnosti.
Energy Annona forte 30 ml
-23 %
22,36 EUR17,20 EUR
Kokosový olej v kapsulách 60 cps umožňuje rýchly a jednoduchý spôsob užívania kokosového oleja tej najvyššej kvality, ktorý oceníte nielen na cestách. Perfektný zdroj mastných kyselín s vysokým obsahom kyseliny laurovej.
Kokosový olej kapsule Allnature 60 cps 1+1 ZADARMO
-50 %
22,00 EUR11,00 EUR