Charlotte Baby


Deti potrebujú tú najlepšiu možnú starostlivosť a ochranu. Z toho dôvodu vytvorila spoločnosť Charlotte Family rad ekologických certifikovaných produktov Charlotte Baby BIO, ktoré sú navrhnuté špeciálne pre pokožku a vlásky vašich detí a navyše sú maximálne šetrné k životnému prostrediu. Vyberte si z ponuky hypoalergénnych detských šampónov, čistiacich a sprchových gélov, čistiacich mliek, zvlhčujúcich krémov, olejových mastí a masážnych olejov a starajte sa o pokožku vašich detí s ohľadom na jej citlivosť počas každého dňa. S produktmi radu Charlotte Baby BIO máte istotu, že si vaše dieťa zachová prirodzene hebkú pokožku bez známok podráždenia či alergie.

Hľadať v kategóriiHľadať
Kde hľadať:
Zoradiť6 produktov
Hypoalergénna čistiaca voda Charlotte Baby s obsahom medu je určená na šetrné umytie detskej pokožky na tele i tvári. Čistiaca voda je vyrobená z prírodných látok, vďaka ktorým voda pokožku nedráždi.
Hypoalergénna čistiaca voda s medom Charlotte Baby BIO 500 ml
13,96 EUR
viac ako 5 ks
Detské čistiace mlieko na tvár a telo s obsahom bambuckého masla je určené k šetrnej starostlivosti o detskú pokožku. Mlieko je vyrobené z prírodných látok, vďaka ktorým je pokožka dieťaťa vyživovaná a hydratovaná zároveň.
Detské čistiace mlieko na tvár a telo s bambuckým maslom Charlotte Baby BIO 500 ml
13,96 EUR
viac ako 5 ks
Jemný detský masážny olej určený pre telo i pokožku si vaše dieťa určite zamiluje. Olej Charlotte Baby BIO dokonale hydratuje detskú jemnú pokožku a jeho použitie sa stane skvelým rituálom pred pokojným spánkom vášho dieťatka.
Detský masážny olej Charlotte Baby BIO 100 ml
13,96 EUR
viac ako 5 ks
Jemný detský čistiaci gél s prímesou aloe vera určený pre telo aj vlásky si iste zamilujete. Tento jemný vysoko tolerantný a hypoalergénny čistiaci gél s upokojujúcimi účinkami aloe vera je maximálne šetrný k pokožke vášho dieťaťa.
Jemný detský čistiaci gél s Aloe Vera Charlotte Baby BIO 500 ml
-31 %
14,40 EUR9,96 EUR
viac ako 5 ks
Detský zvlhčujúci krém Charlotte Baby BIO určený pre citlivú detskú pokožku sa stane skvelým doplnkom pri starostlivosti o vaše dieťa. Krém obsahuje bambucké maslo a je veľmi jemný a maximálne šetrný aj k tej najcitlivejšej pokožke.
Detský zvlhčujúci krém Charlotte Baby BIO 100 ml
-20 %
9,99 EUR7,96 EUR
menej ako 5 ks
Jemná detská olejová masť Charlotte Baby BIO je určená pre každodenné použitie na citlivú detskú pokožku na detskom zadočku i po celom tele. Masť Charlotte Baby BIO zamedzuje nežiaduce vlhkosti a vzniku zaparenín.
Masť na zapareniny Charlotte Baby BIO 500 ml
11,56 EUR
menej ako 5 ks
    Ostatné kategórie: