Cestoviny, ryža, strukoviny

Cestoviny patria do moderného stravovania a nesmú na žiadnom jedálničku chýbať. Zdravé cestoviny v podobe ryžových alebo celozrnných cestovín môžete bez obáv zaradiť do stravy športovcov, osôb so špeciálnym diétnym plánom i detí. Strukoviny sú veľmi dôležitou súčasťou zdravého jedálnička a je potrebné ich do stravovacieho plánu zaradiť aspoň raz týždenne. Veľké množstvo najrôznejších strukovín umožňuje, aby váš jedálniček bol pestrý, chutný aj zdravý. Jedzte cestoviny a strukoviny s vysokou výživnou hodnotou, ktoré sú vhodnou voľbou pre zdravý a vyvážený jedálniček!

Výrobca
Zobraziť produkty
Hľadať v kategóriiHľadať
Kde hľadať:
Zoradiť10 produktov
Cícer, čiže rímsky hrach, má v kuchyni všestranné využitie. Je ideálny pre prípravu nátierok, šalátov, polievok a mnohých netradičných pokrmov - už ste ochutnali cícerovú nátierku hummus alebo vyprážané guličky falafel?
Allnature Cícer 500 g
2,40 EUR
Skladom > 5 ks
Červená šošovica je ľahko stráviteľná a v okamihu hotová. Nie je potrebné dopredu namáčať. Ideálna do polievok, omáčok, do príloh s kašovitou konzistenciou, po vychladnutí aj do nátierok.
Allnature Šošovica červená polovičná 500 g
1,70 EUR
Skladom > 5 ks
Malá fazuľa chuťovo pripomínajúca zelený hrach. Nevyhnutná súčasť indickej a čínskej kuchyne. Fazuľu mungo si najlepšie vychutnáte ako prílohu, v polievke alebo šalátu.
Allnature Fazuľa Mungo 500 g
2,40 EUR
Skladom > 5 ks
Skvele zasýtia a dodajú telu bielkoviny. Majú pomerne výraznú orieškovú chuť. Vhodné ako príloha, do polievok, nátierok, nákypov, koláčov, kaší alebo šalátov. Nebojte sa s nimi experimentovať. Možno ich pripraviť na sladko i na slano.
Allnature Fazuľa adzuki 500 g
2,79 EUR
Skladom > 5 ks
Naozaj gurmánska záležitosť, kaviár medzi strukovinami - to je čierna šošovka beluga. Nie je potrebné ju vopred namáčať a po uvarení krásne zachováva tvar i farbu. Skvelá do šalátov, nátierok, zeleninových nákypov, na obložené misy aj ako príloha.
Allnature Šošovica čierna beluga 500 g
3,20 EUR
Skladom > 5 ks
Cestoviny penne vyrobené z ryže a quinoi obsahujú lepok a vďaka svojej veľkej výživnej hodnote sú vhodné najmä pre športovcov a osoby s veľkou fyzickou záťažou.
Ryžové cestoviny penne BIO QUINUA REAL 250 g
2,50 EUR
Skladom > 5 ks
Ryžové cestoviny fusilli s prídavkom quinoi obsahujú lepok a vďaka svojej vysokej výživnej hodnote sú vhodné najmä pre osoby s veľkou fyzickou záťažou a športovcov.
Ryžové cestoviny fusilli BIO QUINUA REAL 250 g
3,20 EUR
Skladom 4 ks