Cestoviny, ryža, strukoviny

Cestoviny patria do moderného stravovania a nesmú na žiadnom jedálničku chýbať. Zdravé cestoviny v podobe ryžových alebo celozrnných cestovín môžete bez obáv zaradiť do stravy športovcov, osôb so špeciálnym diétnym plánom i detí. Strukoviny sú veľmi dôležitou súčasťou zdravého jedálnička a je potrebné ich do stravovacieho plánu zaradiť aspoň raz týždenne. Veľké množstvo najrôznejších strukovín umožňuje, aby váš jedálniček bol pestrý, chutný aj zdravý. Jedzte cestoviny a strukoviny s vysokou výživnou hodnotou, ktoré sú vhodnou voľbou pre zdravý a vyvážený jedálniček!

Výrobca
Zobraziť produkty
Hľadať v kategóriiHľadať
Kde hľadať:
Zoradiť45 produktov
Špagety z ryže a quinoi majú jednoduchú prípravu, neobsahujú lepok a pre svoju veľkú výživnú hodnotu sú vhodné najmä pre športovcov a osoby s veľkou fyzickou záťažou.
Ryžové špagety BIO QUINUA REAL 250 g
3,60 EUR2,88 EUR
Skladom > 5 ks
Cestoviny penne vyrobené z ryže a quinoi obsahujú lepok a vďaka svojej veľkej výživnej hodnote sú vhodné najmä pre športovcov a osoby s veľkou fyzickou záťažou.
Ryžové cestoviny penne BIO QUINUA REAL 250 g
2,76 EUR
Skladom > 5 ks
Ryžové cestoviny fusilli s prídavkom quinoi obsahujú lepok a vďaka svojej vysokej výživnej hodnote sú vhodné najmä pre osoby s veľkou fyzickou záťažou a športovcov.
Ryžové cestoviny fusilli BIO QUINUA REAL 250 g
3,60 EUR3,22 EUR
Skladom > 5 ks
MaxSport Fettuccine zo zelenej sóji sú ideálne pre tých, ktorí chcú zdravé cestoviny s nízkym glykemickým indexom a vysokým obsahom bielkovín.
MaxSport Fettuccine zo zelenej sóji 200 g
3,11 EUR
Skladom 2 ks
Bezlepkové cestoviny mušle vyrobené na báze kukuričného škrobu s obsahom vaječného bielka.
Novalim Procel Bezlepkové cestoviny mušle 250 g
2,65 EUR
Skladom 1 ks
Bezlepkové cestoviny v tvare kolienok sú vyrobené z prirodzene bezlepkových a bezpšeničných surovín.
Novalim Procel Bezlepkové cestoviny kolienka malé 250 g
2,65 EUR
Skladom 1 ks