Ceny dopravy

Pre váš maximálny komfort sme pre vás pripravili tri varianty pre doručenie, aby ste si mohli vybrať, ktorý spôsob vám bude vyhovovať najviac.

Zásielková společnost DHL – 5 EUR
Spoločnosť DHL je jedným z najväčších a najhlavnejších lídrov na trhu v oblasti dopravy vašich objednávok. Balík sú schopní doručiť do 24 hodín od expedície na akékoľvek miesto v Slovenskej republike priamo vám do rúk. Vodič vás navyše bude dopredu kontaktovať telefonicky alebo formou sms a poskytne vám informácie o orientačnom čase a mieste, kde si objednávku prevezmete. Výhodou je osobný kontakt a možnosť ľahkej variability dodania objednávky v rámci udanej adresy. V prípade platby dobierkou je potrebné mať pripravenú presnú hotovosť, je možné platiť aj platobnou kartou. Za dobierku si priplatíte 1 EUR

 

Uloženka – 1,97 EUR
Prajete si ideálnu kombináciu pošty a dopravcu za čo najvýhodnejšiu cenu? Potom je služba Uloženka tá pravá pre vás. Za nízky poplatok bude objednávka doručená na vami vybranú pobočku Uloženka, kde bude uložená po dobu 7 dní pre vyzdvihnutie. Túto dobu si možno predĺžiť na stránkach www.ulozenka.cz o ďalšie 3 dni. Ak si vyberiete dobierku, bude vám k dopravnému navyše účtovaný poplatok 0,48 EUR. Pre vyzdvihnutie bude treba poznať HESLO, ktoré Vám Uloženka zašle SMS správou, však preberajúca osoba nemusí byť zhodná s adresátom zásielky.

 

Slovenská pošta - 2,51 EUR
Slovenská pošta poskytuje dve možnosti dodania tovaru. Cena poštovného záleží na spôsobe platby. Pri platbe prevodom na účet je cena poštovného 2,51 EUR, pri platbe na dobierku je cena poštovného 3,99 EUR. Obvykle býva zásielka dodaná do 4-5 pracovných dní od dátumu podania zásielky.