Ceny dopravy

Pre váš maximálny komfort sme pre vás pripravili tri varianty pre doručenie, aby ste si mohli vybrať, ktorý spôsob vám bude vyhovovať najviac.

Zásielková společnost DHL – 5,99 EUR
Spoločnosť DHL je jedným z najväčších a najhlavnejších lídrov na trhu v oblasti dopravy vašich objednávok. Balík sú schopní doručiť do 24 hodín od expedície na akékoľvek miesto v Slovenskej republike priamo vám do rúk. Vodič vás navyše bude dopredu kontaktovať telefonicky alebo formou sms a poskytne vám informácie o orientačnom čase a mieste, kde si objednávku prevezmete. Výhodou je osobný kontakt a možnosť ľahkej variability dodania objednávky v rámci udanej adresy. V prípade platby dobierkou je potrebné mať pripravenú presnú hotovosť, je možné platiť aj platobnou kartou. Za dobierku si priplatíte 1,52 EUR

 

Uloženka – 4,49 EUR
Prajete si ideálnu kombináciu pošty a dopravcu za čo najvýhodnejšiu cenu? Potom je služba Uloženka tá pravá pre vás. Za nízky poplatok bude objednávka doručená na vami vybranú pobočku Uloženka, kde bude uložená po dobu 7 dní pre vyzdvihnutie. Túto dobu si možno predĺžiť na stránkach www.ulozenka.cz o ďalšie 3 dni. Ak si vyberiete dobierku, bude vám k dopravnému navyše účtovaný poplatok 1,16 EUR. Pre vyzdvihnutie bude treba poznať HESLO, ktoré Vám Uloženka zašle SMS správou, však preberajúca osoba nemusí byť zhodná s adresátom zásielky.

 

Zásielkovňa – 3,49 EUR
Vďaka zásilkovni si môžete tovar vyzdvihnúť na výdajnom mieste už druhý deň po tom, čo ho odošleme. Z širokej siete 1965 zásilkovien si vyberiete tú, ktorú máte najbližšie. Akonáhle bude Váš balíček pripravený na vyzdvihnutie, dostanete od zásilkovne SMS a e-mail s heslom. Na vyzdvihnutie zásielky potom máte 7 dní. Pre zásielku môžete poslať aj niekoho iného - stačí, keď bude dotyčný poznať heslo. Lehotu na vyzdvihnutie možno po dohovore so zásilkovňou predĺžiť až na 21 dní. Ak si vyberiete dobierku, bude vám k dopravnému navyše účtovaný poplatok 1,16 EUR.