Ceny dopravy

Pre váš maximálny komfort sme pre vás pripravili tri varianty pre doručenie, aby ste si mohli vybrať, ktorý spôsob vám bude vyhovovať najviac.

Zásielková společnost DHL – 5 EUR
Spoločnosť DHL je jedným z najväčších a najhlavnejších lídrov na trhu v oblasti dopravy vašich objednávok. Balík sú schopní doručiť do 24 hodín od expedície na akékoľvek miesto v Slovenskej republike priamo vám do rúk. Vodič vás navyše bude dopredu kontaktovať telefonicky alebo formou sms a poskytne vám informácie o orientačnom čase a mieste, kde si objednávku prevezmete. Výhodou je osobný kontakt a možnosť ľahkej variability dodania objednávky v rámci udanej adresy. V prípade platby dobierkou je potrebné mať pripravenú presnú hotovosť, je možné platiť aj platobnou kartou. Za dobierku si priplatíte 1 EUR

 

Uloženka – 1,97 EUR
Prajete si ideálnu kombináciu pošty a dopravcu za čo najvýhodnejšiu cenu? Potom je služba Uloženka tá pravá pre vás. Za nízky poplatok bude objednávka doručená na vami vybranú pobočku Uloženka, kde bude uložená po dobu 7 dní pre vyzdvihnutie. Túto dobu si možno predĺžiť na stránkach www.ulozenka.cz o ďalšie 3 dni. Ak si vyberiete dobierku, bude vám k dopravnému navyše účtovaný poplatok 0,48 EUR. Pre vyzdvihnutie bude treba poznať HESLO, ktoré Vám Uloženka zašle SMS správou, však preberajúca osoba nemusí byť zhodná s adresátom zásielky.