Centrum Silver Multi-Efekt 100 tabliet

Centrum Silver Multi-Efekt 100 tabliet
Centrum Silver Multi-Efekt je komplexný doplnok stravy bol vytvorený pre špeciálne potreby seniorov. Obsahuje vybrané druhy vitamínov a minerálov. Je úplne prírodného pôvodu.
Cena vr. DPH:
21,56 EUR
menej ako 5 ks
Predpokladaný termín doručenia k Vám domov je
pozajtra
Kód10380
Produkt nebol hodnotený

Ste stále len ospalí, nemáte energie na rozdávanie? Vaše kĺby a kosti proti vám začínajú protestovať a hovoríte si, že za mlada to bolo lepšie?
Potom je práve Centrum Silver Multi-Efekt je tým pravým riešením na vaše problémy! Tento komplexný doplnok stravy bol vytvorený pre špeciálne potreby seniorov a všetkých jedincov vyššieho veku, ktorí ešte nechcú patriť do starého železa. Jedná sa o multivitamínový a multiminerálny prípravok, ktorý vo svojom zložení obsahuje 100% odporúčanej dennej dávky všetkých dôležitých prvkov, ktorý ľudské telo potrebuje, aby mohlo úspešne odďaľovať prvé známky starnutia. Živiny obsiahnuté v produkte pochádza výlučne z prírodných zdrojov tej najvyššej kvality.

Centrum Silver Multi-Efekt vám ponúkne napríklad vitamíny skupiny B komplex, ktoré vás udržia pri zdraví a vitalite aj v pokročilom veku
Vitamíny C a E zase podporí váš imunitný systém, ktorý sa postará o tie najzákernejšie vírusy aj baktérie a zaistia energetickú vyváženosť organizmu a prirodzenú nervovú aj psychickú činnosť. Vitamín A a pridanej karotény vám pomôžu pri správnej starostlivosti o váš zrak. Za "déčko" vám budú potom vďačné zuby, kosti i ďalšie spojivového tkaniva ako sú šľachy a chrupavky, pretože spomalí ich degenerácii, ktorá s vekom prichádza.

Dávkovanie:
1 - 2 tabletu denne po jedle zapite dostatočným množstvom vody. Odporúčanú dennú dávku neprekračujte! Prípravok nie je určený ako náhrada pestrej stravy.

Obsah balenia:
100 tabliet

Zázazníci k tomuto výrobku nakupujú:
Zákazníci k tomuto výrobku kupujú
Vitamín-Bottle Pestrec mariánsky + púpava 50 ml
11,16 EUR
Předpokládané datum naskladnění - Na dotaz
Allnature Goji - Kustovnica čínska Premium BIO 500 ml
11,96 EUR
Předpokládané datum naskladnění - Na dotaz