Centrum Pre ženy 30 tabliet

Centrum Pre ženy 30 tabliet
Centrum pre ženy je známym a populárnym multivitamínovým a multiminerálním prípravkom. Obsahuje všetky druhy látok dôležité pre správny chod ženského organizmu. Je úplne prírodného pôvodu.
Cena vr. DPH:
9,56 EUR
menej ako 5 ks
Predpokladaný termín doručenia k Vám domov je
pozajtra
Kód10384
Produkt nebol hodnotený

Prípravok Centrum pre ženy je známym a populárnym multivitamínovým a multiminerálním prípravkom. Tento doplnok stravy bol špeciálne vyvinutý pre ženy dneška tak, aby dostatočne pokryl všetky každodenné potreby ženského tela. Vo svojom zložení obsahuje Centrum pre ženy predovšetkým látky ako vápnik, vitamín D a K, ktoré podporujú správnu funkciu kostí a ďalších spojivových tkanív. Železo, ktoré je nevyhnutne nutné pre udržanie zdravého metabolizmu a správneho priebehu menštruačného cyklu.

Kyselina listová, je dôležitý vitamín nielen pre tehotné a dojčiace matky, ale znižuje aj únavu a napomáha proti predčasnému vyčerpaniu. Ďalej je produkt bohatý na vitamín A potrebný pre zdravý zrak a C, ktorý je nevyhnutný pre správnu funkciu imunitného systému. Obsah vitamínov skupiny B je nenahraditeľný pre krásnu, čistú pleť bez nadbytočného akné a pevné vlasy aj nechty. Prípravok nezabúda ani na prvky ako je horčík, ktorý zamedzuje svalovým kŕčom, jód pre správnu a dostatočnú funkciu štítnej žľazy, meď, mangán a mnoho ďalších.

Dávkovanie:
1 tabletu denne zapite dostatočným množstvom vody. Užívajte po raňajkách, vyhnite sa konzumácii večer a pred spaním. Odporúčanú dennú dávku neprekračujte! Prípravok nie je určený ako náhrada pestrej stravy.

Obsah balenia:
30 kapslí

Zázazníci k tomuto výrobku nakupujú:
Zákazníci k tomuto výrobku kupujú
Stevia Desen tekutá prírodné sladidlo 50 ml
-23 %
8,80 EUR6,76 EUR
Předpokládané datum naskladnění - Na dotaz