Catwalk

Luxusná vlasová kozmetika od značky Tigi obsahuje radu Catwalk, ktorá ponúka módne vlasové prípravky vo vysokej kvalite. Ak hľadáte dokonalé prepojenie módy, kvalitnej vlasovej starostlivosti a zároveň osobitého vzhľadu, táto rada je určená práve pre vás. Upraví vlasy podľa vášho želania, vylepší ich štruktúru, dodá im objem a zaistí jednoduché vytvorenie perfektného účesu.

Hľadať v kategóriiHľadať
Kde hľadať:
Zoradiť24 produktov
Šampón oživuje a chráni farbu vlasov, odstraňuje nepríjemné farebné tóny, posilňuje, hydratuje a vyživuje vlasy, ktoré zostávajú regenerované, plné energie, lesklé a prevoňané.
TIGI Catwalk Fashionista Brunette Shampoo Šampón pre hnedé vlasy 300 ml
-14 %
7,41 EUR6,36 EUR
Šampón dokonale rozjasní farbu vlasov, neutralizuje neprirodzený žltý nádych, maximálne vlasy hydratuje a vyživuje, zanecháva je pružnejšie, regenerované a brilantne lesklé.
TIGI Catwalk Fashionista Violet Shampoo Šampón pre blond a melírované vlasy 300 ml
-9 %
7,41 EUR6,76 EUR
Šampón chemicky upravené vlasy hĺbkovo hydratuje, chráni a regeneruje, zabraňuje ich lámaniu aj štiepeniu, navracia vlasom silu, pružnosť, krásu a lesk.
TIGI Catwalk Headshot Reconstructive Shampoo pre poškodené farbené vlasy 300 ml
-20 %
7,41 EUR5,96 EUR
Kondicionér vlasy intenzívne hydratuje, vyživuje a regeneruje, účinne posilňuje vlasové vlákno, zabraňuje ich lámaniu aj štiepeniu a nádherne vlasy prevonia.
TIGI Catwalk Tigi Catwalk Headshot Reconstructive Conditioner pre poškodené farbené vlasy 750 ml
-23 %
15,00 EUR11,56 EUR
Kondicionér dodáva vlasom zdravie, silu aj krásny lesk, zvýrazňuje a chráni ich farbu, eliminuje nežiaduce tóny, účinne regeneruje aj vyživuje vlasové vlákna a uľahčuje rozčesávanie.
TIGI Catwalk Fashionista Brunette Conditioner Kondicionér pre hnedé vlasy 250 ml
-18 %
8,20 EUR6,76 EUR
Jemný šampón vlasy regeneruje a posilňuje, navracia im pružnosť, energiu a prirodzený jas, dodáva vlasom viditeľný objem a nádherne ich prevonia.
TIGI Catwalk Your Highness Elevating Shampoo Šampón na normálne vlasy 300 ml
7,36 EUR
Jemný šampón vlasy regeneruje a posilňuje, navracia im pružnosť, energiu a prirodzený jas, dodáva vlasom viditeľný objem a nádherne ich prevonia.
TIGI Catwalk Your Highness Elevating Shampoo Šampón na normálne vlasy 750 ml
12,56 EUR
Balzam dodáva vlasom prirodzenú plnosť a jemnosť, prevonia vlasy sviežou vôňou, chráni ich pred pôsobením tepla, vyživuje ich a hĺbkovo regeneruje.
Tigi Catwalk Blow Out Balm Gél na vlasy 90 ml
-6 %
7,80 EUR7,36 EUR
Krém dodáva vlasom po trvalej aj prirodzene vlnitým vlasom objem, pevnosť a lesk, ľahko tuží a zachováva tvar účesu, dodáva vlasom potrebnú výživu a hydratáciu.
TIGI Catwalk Curlesque Curl Collection (Curls Rock Amplifier Cream) Krém pre vlnité a trvalené vlasy 150 ml
9,96 EUR
Penové tužidlo poskytuje vlnitým vlasom výživu i energiu, spevní ich, perfektne zafixuje účes a vyrovná povrch vlasového vlákna, dodáva vlasom silu, žiarivý lesk a nádhernú vôňu broskýň.
TIGI Catwalk Curlesque Curl Collection (Strong Mousse) Penové tužidlo pre silné spevnenie 200 ml
7,16 EUR
Sérum zaisťuje optimálnu hydratáciu aj ochranu vlasom, regeneruje až 80% rozštiepených končekov vlasov bez zaťaženia, navracia vlasom pružnosť, lesk, energiu a zdravý vzhľad.
TIGI Catwalk (Hairista Cream for Split End Repair) Ošetrujúci prípravok na rozštiepené končeky vlasov 90 ml
-12 %
8,40 EUR7,36 EUR
Ochranný sprej dôkladne hydratuje a udržuje optimálnu vlhkosť vlasov, chráni vlasy pred účinkami tepla a zanecháva ich regenerované, silnejšie, hebké a rozjasnené.
Tigi Catwalk Haute Iron Spray Balzám na vlasy 200 ml
-3 %
7,20 EUR6,96 EUR
Slaný sprej zaisťuje bohatý objem vlasov, chráni ich pred vysokou vzdušnou vlhkosťou, pomáha vytvárať účesy plážového vzhľadu, zabezpečuje vlasom flexibilitu, spevnenie a kontrolu účesu.
TIGI Catwalk Texturising Salt Spray - slaný sprej pro plážový vzhled 270 ml
7,36 EUR
Vlasový sprej vlasy spevňuje pri zachovaní ich pružnosti, regeneruje vlasové vlákna, dodáva im zdravý vzhľad, krásny lesk a chráni ich pred vzdušnou vlhkosťou.
TIGI Catwalk Session Series (Finishing Hairspray) Lak na vlasy pre silné spevnenie 300 ml
7,76 EUR
Účinný kondicionér dokonale regeneruje a chráni suché alebo poškodené vlasy i ich farbu, poskytuje vlasom maximálnu výživu, posilňuje ich a viditeľne uhladzuje.
TIGI Catwalk Oatmeal & Honey Nourshing Conditioner Kondicionér pre suché a poškodené vlasy 750 ml
14,96 EUR
Lak na vlasy zachováva pružnosť a plný objem vlasov, zabezpečuje silnú fixáciu, umožňuje ľahkú tvarovateľnosť, posilňuje, regeneruje, osviežuje a prevzdušňuje vlasy.
TIGI Catwalk Your Highness Firm Hold Hairspray Silný lak na vlasy 300 ml
7,36 EUR
Regeneračná maska účinne posilňuje a zdokonaľuje vlasové vlákno, navracia mu pružnosť, energiu i lesk, dokonale vlasy regeneruje a čarovne je prevonia prírodnou vôňou.
TIGI Catwalk Oatmeal & Honey Intense Nourishing Mask Maska pre suché a poškodené vlasy 200 g
8,16 EUR
Penové tužidlo vlasy posilňuje a rozjasňuje, dodáva im objem a perfektne drží tvar, vlasy zostávajú pružné, plné energie, lesklé, prevoňané a chránené pred vonkajšími vplyvmi.
TIGI Catwalk Your Highness Volume Collection (Root Boost Spray) Pena na vlasy pre objem 255 ml
7,36 EUR
Šampón dokonale rozjasní farbu vlasov, neutralizuje neprirodzený žltý nádych, maximálne vlasy hydratuje a vyživuje, zanecháva je pružnejšie, regenerované a brilantne lesklé.
TIGI Catwalk Fashionista Violet Shampoo Šampón pre blond a melírované vlasy 750 ml
-29 %
12,60 EUR8,96 EUR
Kondicionér neutralizuje nevzhľadné žlté odtiene, nádherne vlasy rozjasní, dodáva im prirodzený lesk, vyživuje, regeneruje a chráni vlasy pred nadmerným teplom.
TIGI Catwalk Fashionista Violet Conditioner Kondicionér pre blond a svetlé vlasy 250 ml
8,16 EUR