Cannaderm

Značka Cannaderm je speciální konopná kosmetika, která je na našem trhu od roku 2002. Pro výrobu kosmetiky je používáno výhradně technické konopí. Olej je lisován za studena, bioaktivní složky jsou zachovány díky ochranné atmosféře. Portfolio produktů Cannaderm nabízí ucelenou řadu pro komplexní řešení zdravotních problémů nebo pro konkrétní typ pokožky. Najdete v nabídce Cannadent na opary a afty, Atopos pro osoby trpící atopickým ekzémem, kosmetickou řadu pro děti a mnoho dalších výrobků.

Hľadať v kategóriiHľadať
Kde hľadať:
Zoradiť12 produktov
Cannaderm Thermolka je účinná kombinácia vanilky a kapsaicín z pálivých papričiek, ktorá zaručuje výrazný, ale veľmi príjemný hrejivý efekt pri masáží.
Cannaderm Thermolka hrejivé mazanie 200 ml
6,50 EUR
Skladom 2 ks
Cannaderm Aknea ošetrujúci krém je určený pre každodenné ošetrovanie pokožky s prejavmi akné a s nadmernou tvorbou kožného mazu. Pravidelným používaním zlepšíte vzhľad pokožky, tá sa zjemní a zredukujú sa prejavy akné.
Cannaderm Atopos Krém 75 g
7,01 EUR
Skladom 1 ks
Regeneračné sérum Cannadent s bioaktívnym konopným olejom urýchľuje regeneráciu tkanív.
Cannaderm Cannadent regeneračné sérum 5 ml
6,90 EUR
Skladom 1 ks
Cannaderm mentholka konopné mazanie je určený na masáž kĺbov, svalov a šliach. Bylinky obsiahnuté v kréme zvláčni pokožku, zmierni zápalové procesy a bolesti svalov a pohybového aparátu.
Cannaderm Mentholka konopné mazanie 200 ml
6,40 EUR
Skladom 1 ks
Capillus šampón Seborea je vhodný pre citlivú pokožku, pre pokožku suchú a svrbiacu, s príznakmi atopického ekzému, ale aj lupienky. Vďaka prírodnej receptúre zabraňuje šampón tvorbe šupín, svrbeniu a začervenaniu pokožky hlavy.
Cannaderm šampón pre suchú a citlivú pokožku hlavy Capillus Seborea 150 ml
8,70 EUR
Skladom 1 ks
Špeciálny gél Venosil pre komplexné ošetrovanie dolných končatín s prejavmi syndrómu ťažkých nôh, kŕčových žíl, metličiek a opuchov.
Cannaderm Venosil Konopné mazanie na žily 100 ml
7,30 EUR
Skladom 1 ks
Cannaderm Intime umývacia emulzia pre ošetrovanie a umývanie intímnych partií u dospelých.
Cannaderm Intime emulzia na intímnu hygienu 150 ml + 50 ml ZADARMO
9,40 EUR
EXTRA silné chladivé konopné mazanie vhodné pre masáže pokožky v oblasti dlhodobo namáhaných alebo intenzívne zaťažovaných kĺbov, svalov a chrbta.
Cannaderm Mentholka Extra konopné mazanie chladivá 150 ml
7,60 EUR
Obsiahnuté bylinné látky okamžite zvláčňujú a osviežujú pokožku, zmierňujú zápalové procesy a bolesti svalov a pohybového ústrojenstva.
Cannaderm Thermolka Extra hrejivé mazanie 150 ml
8,00 EUR