Bylinné čaje

Bylinky užívajte ako liečebný nápoj, neodporúča sa užívať je dlhodobo. Napríklad mäta pieporná dokáže časom otupět vaše zmysly. Základná bylinná kúra, napríklad Čaj na cholesterol je šesťtýždňová, potom je potrebné dať si pauzu aspoň po dobu troch týždňov, potom môžete kúru opakovať. Naopak pre dlhodobé užívanie je vhodný šípkový čaj, bylinky ako je vres, harmanček, mydlice, repík, medovka lekárska alebo pamajorán. Vhodnou zmesou pre dlhodobé a denné pitie sú listy maliníka, baza čierna, černica, jahoda. Takúto to kombináciu nájdete napríklad v detskom bylinnom čaji.

Hľadať v kategóriiHľadať
Kde hľadať:
Zoradiť14 produktov
Detský čaj bylinný je určený pre deti už od 6. mesiaca života. Obsahuje šípky, ktoré sú výborný antioxidant a pomáhajú posilniť obranyschopnosť organizmu a tiež pamajorán, ktorá podporuje dobré trávenie.
Apotheke Detský čaj bylinný 20x1,5 g
1,40 EUR
Skladom 2 ks
Čierny čaj s prírodným arómou a príchuťou citrónu je skvelým doplnkom pri diétach. Bojujete s nadváhou, čaj pomáha odbúravať tuky, posilňuje organizmus, vďaka vitamínu C tiež vašu imunitu.
Apotheke PU-ERH a citrón 20x1,8 g
1,60 EUR
Skladom 1 ks
Detský čaj feniklový je BIO výrobok, ktorý nezaťaží detský organizmus. Je určený pre deti už od jedného týždňa života. Čaj obsahuje bio fenikel, ktorý podporuje dobré trávenie.
Apotheke Detský čaj feniklový 20x1,5 g
1,30 EUR
Skladom 1 ks
Detský čaj pri nachladnutí podávajte deťom v období prechladnutia, ochorenia horných ciest dýchacích alebo pri chrípke. Harmanček a lipa podporujú správnu funkcií dýchacích ciest a potenie. Čaj je vhodný pre deti od ukončeného 9. mesiaca.
Apotheke Detský čaj pri prechladnutiu 20 x1,5 g
1,20 EUR
Skladom 1 ks
Apotheke ľadvinový čaj slúži ako doplnok stravy. Obsahuje zlatobyľ, prasličku a truskavec, ktoré prispievajú k správnej činnosti močovej sústavy.
Apotheke Ľadvinový čaj 20x1,5 g
1,30 EUR
Skladom 1 ks
Ste unavení, nervózni, v strese a nemôžete spať? Pre vás je určený čaj Dobrý spánok. Je zmesou bylín ako je medovka a ľubovník, ktoré pôsobia na duševné zdravie, na relaxáciu, účinne bojujú proti stresu.
Apotheke Dobrý spánok s ľubovníkom 20x1,5g
1,30 EUR
Skladom 1 ks
S čajom Na cholesterol sa už vysokým cholesterolom trápiť nemusí. Čaj obsahuje zmes bylín, ktoré účinne zníži hladinu cholesterolu.
Apotheke Na cholesterol čaj 20x1,5 g
1,30 EUR
Skladom 1 ks
Bylinná čajová zmes je vhodná na doplnenie pitného režimu dojčiacich žien. Tvorbu materského mlieka podporuje jastrabina lekárska.
Apotheke Dojčiace mamičky čaj 20x1,5 g
1,30 EUR
Skladom 1 ks
Šípkový čaj je bohatý na vitamíny, antioxidanty. Pomáha pri ochoreniach močových ciest, posilňuje organizmus. Pravidelným pitím doprajete svojmu organizmu dávku zdraviu.
Apotheke Šípkový čaj 20x2,5 g
1,00 EUR
Skladom 1 ks