Brusinky

Výraz:Hľadať
Kde hľadať:
Ak vás trápia opakujúce sa zápaly močových ciest skúste nespoliehať len na antibiotiká, ale vyskúšajte aj prírodnú liečbu.
Na zápal močových ciest pomôžu brusnice
Šárka Stuchlíková
Obsahujú veľa vitamínov a prospešných látok. Majú nízky počet kalórií a dokážu si poradiť pri slabších zápaloch. Čo ešte musíte vedieť o brusniciach?
Brusnice a ich blahodarné účinky
Šárka Stuchlíková
Zachutila vám brusnice a radi by ste si ich dopriali počas celého roka? Ak nemáte možnosť pestovať brusnicové kríky čiže brusnica obyčajná na vašej záhrade alebo balkóne, nezostáva vám, než na brusnice niekam vyraziť.
Kam vyraziť na brusinky?
Kateřina Doul
V dnešnom článku sa však zameriame na brusnica obyčajná, ktoré sa ľudovo prezýva kalinka alebo červená čučoriedka, a na jej vplyv na náš organizmus.
Brusnice a ich vplyv na ľudské zdravie
Kateřina Doul
Rastú v našich lesoch, a napriek tomu sú označované ako superpotravina. Ich hlavný prínos spočíva v pomoci pri zápale močových ciest, ale to zďaleka nie je ich jediná výhoda. S čím všetkým vám môžu brusnice pomôcť?
Brusnice vám pomôžu nielen pri zápalu močových ciest
Šárka Stuchlíková
Brusnice sú malým zázrakom v prírode. Obsahujú celý rad látok prospešných pre naše telo. Okrem pomoci pri zápaloch močového mechúra dokážu pôsobiť ako prevencia kardiovaskulárnych ochorení.
Brusinky - zázrak pre srdce a cievy
Šárka Stuchlíková