BO.HO

Značka Bo.ho Green je z Francúzska a dokazuje, že je možné vyrobiť kozmetické produkty aj bez použitia chémie z čisto prírodných ingrediencií! Široká ponuka Bo.ho zahŕňa dekoratívnu aj pleťovú kozmetiku, ktorá je vyrábaná vždy v súlade s prírodou a dodržiava svoj záväzok, že bude vyrábať kvalitné produkty. Širokú ponuku dekoratívnej a pleťovej kozmetiky pre krásu a komfort vyvíja pre značku Bo.ho Green tím odborníkov z oblasti mikrobiológie, toxikológie, biochémie a dermatológie a žiadny z produktov nie je testovaný na zvieratách. Bo.ho Green tím je presvedčený, že Vás môže prekvapiť s prírodnou kozmetikou a dokazujú to tým, že ich značka sa stáva veľmi obľúbenou po celom svete! Výberom Bo.ho Green môžete aj vy odhaliť svoju krásu!

Hľadať v kategóriiHľadať
Kde hľadať:
Zoradiť51 produktov
BO.HO Lak na nechty spevňujúci dodáva špeciálnu starostlivosť krehkým a trhajúcimi sa nechtom, posilňuje ich, hĺbkovo hydratuje, poskytuje im pružnosť a dodáva nechtom krásny a zdravý vzhľad.
Lak na nechty Spevňujúci Bo.ho 5 ml
5,84 EUR4,72 EUR
Skladom > 5 ks
BO HO Riasenka pre objem čierna je predlžujúca a zhusťujúca objemová maskara obsahujúca technológiou Cosmebio, ktorá zaisťuje výrazné a bohaté riasy. Riasenka je vhodná aj pre citlivé oči a nositeľky kontaktných šošoviek.
Riasenka na objem čierna Bo.ho 6 ml
12,50 EUR9,80 EUR
Skladom > 5 ks
BO.HO Lak na nechty Sari je rýchloschnúci a má perfektné krytie. Skvele sa nanáša pomocou praktického štetca, ktorým niekoľkých málo ťahmi docielite precízneho nalíčenia. Je obohatený o UV filtre.
Lak na nechty Sari Bo.ho 5 ml
5,84 EUR4,72 EUR
Skladom > 5 ks
BO.HO Ceruzka na oči čierna je vyrobená v BIO kvalite. Je určená na zvýraznenie a dokonalému nalíčeniu kontúr vašich očí. Vďaka jemnému a šetrnému zloženiu je vhodná aj pre veľmi citlivé oči.
Ceruzka na oči čierna Bo.ho 1,04 g
7,79 EUR4,72 EUR
Skladom > 5 ks
BO.HO Lak na nechty Rose poudré je rýchloschnúci a má perfektné krytie. Skvele sa nanáša pomocou praktického štetca, ktorým niekoľkých málo ťahmi docielite precízneho nalíčenia. Je obohatený o UV filtre.
Lak na nechty Rose poudré Bo.ho 5 ml
4,72 EUR
Skladom > 5 ks
BO.HO Lak na nechty Révolution je rýchloschnúci a má perfektné krytie. Skvele sa nanáša pomocou praktického štetca, ktorým niekoľkých málo ťahmi docielite precízneho nalíčenia. Je obohatený o UV filtre.
Lak na nechty Révolution Bo.ho 5 ml
5,84 EUR4,72 EUR
Skladom > 5 ks
BO.HO Riasenka hnedá perfektne podčiarkne prirodzenú krásu vašich očí a dodá im na výraze! Je vyrobená na 99% z prírodných ingrediencií, nedráždi citlivé oči a jej ľahké a jemné zloženie ocenia aj nositeľky kontaktných šošoviek.
Riasenka čierna Bo.ho 6 ml
9,75 EUR7,26 EUR
Skladom > 5 ks
BO.HO Lak na nechty Nymphe je rýchloschnúci a má perfektné krytie. Skvele sa nanáša pomocou praktického štetca, ktorým niekoľkých málo ťahmi docielite precízneho nalíčenia. Je obohatený o UV filtre.
Lak na nechty Nymphe Bo.ho 5 ml
4,72 EUR
Skladom > 5 ks
BO.HO Púder Beige Diaphane má veľmi jemnú textúru, ktorá zjednotí pleť a docielite s ňou bezchybného vzhľadu aj bez make-upu. Unikátna báza púdru sa perfektne vstrebáva a zanecháva prirodzený a zamatový výsledok.
Púder Beige diaphane Bo.ho 4,5 g
11,32 EUR9,08 EUR
Skladom > 5 ks