BO.HO

Značka Bo.ho Green je z Francúzska a dokazuje, že je možné vyrobiť kozmetické produkty aj bez použitia chémie z čisto prírodných ingrediencií! Široká ponuka Bo.ho zahŕňa dekoratívnu aj pleťovú kozmetiku, ktorá je vyrábaná vždy v súlade s prírodou a dodržiava svoj záväzok, že bude vyrábať kvalitné produkty. Širokú ponuku dekoratívnej a pleťovej kozmetiky pre krásu a komfort vyvíja pre značku Bo.ho Green tím odborníkov z oblasti mikrobiológie, toxikológie, biochémie a dermatológie a žiadny z produktov nie je testovaný na zvieratách. Bo.ho Green tím je presvedčený, že Vás môže prekvapiť s prírodnou kozmetikou a dokazujú to tým, že ich značka sa stáva veľmi obľúbenou po celom svete! Výberom Bo.ho Green môžete aj vy odhaliť svoju krásu!

Hľadať v kategóriiHľadať
Kde hľadať:
Zoradiť53 produktov
BO.HO Lak na nechty Révolution je rýchloschnúci a má perfektné krytie. Skvele sa nanáša pomocou praktického štetca, ktorým niekoľkých málo ťahmi docielite precízneho nalíčenia. Je obohatený o UV filtre.
Lak na nechty Révolution Bo.ho 5 ml
5,16 EUR
BO.HO Lak na nechty Prose je rýchloschnúci a má perfektné krytie. Skvele sa nanáša pomocou praktického štetca, ktorým niekoľkých málo ťahmi docielite precízneho nalíčenia. Je obohatený o UV filtre.
Lak na nechty Prose Bo.ho 5 ml
5,16 EUR
BO.HO Riasenka hnedá perfektne podčiarkne prirodzenú krásu vašich očí a dodá im na výraze! Je vyrobená na 99% z prírodných ingrediencií, nedráždi citlivé oči a jej ľahké a jemné zloženie ocenia aj nositeľky kontaktných šošoviek.
Riasenka čierna Bo.ho 6 ml
7,96 EUR
BO.HO Rúž Tapis rouge je na 100% z prírodných ingrediencií, má hebkú krémovú textúru a poskytuje perám hydratáciu a ochranu. Rúž je veľmi odolná a jej módne odtieň je neuveriteľne elegantný.
Rúž Tapis rouge Bo.ho 3,5 g
8,36 EUR
BO.HO Tvárenka Bois de rose zabezpečuje počas okamihu vašej pleti mladistvý a rozjasnený vzhľad. Veľmi dobre sa nanáša a perfektne priľne k pleti, na ktorej vytvára prirodzený film a udržuje ju krásnu po celý deň.
Tvárenka Bois de rose Bo.ho 4,5 g
9,96 EUR
BO.HO Lak na nechty Frida je rýchloschnúci a má perfektné krytie. Skvele sa nanáša pomocou praktického štetca, ktorým niekoľkých málo ťahmi docielite precízneho nalíčenia. Je obohatený o UV filtre.
Lak na nechty Frida Bo.ho 5 ml
5,16 EUR
BO.HO Ceruzka na oči modrá je vyrobená v BIO kvalite. Je určená na zvýraznenie a perfektnému nalíčeniu kontúr vašich očí. Vďaka jemnému a šetrnému zloženiu je vhodná aj pre veľmi citlivé oči.
Ceruzka na oči modrá Bo.ho 1,04 g
5,16 EUR
BO.HO Make-up Beige Clair perfektne kryje všetky nedokonalosti pleti, zjednocuje jej odtieň a zároveň ju krásne vyhladzuje. Textúra make-upu je ľahká a jemná, neupcháva póry a ani sa neusadzuje v drobných linkách.
Make up Beige Clair Bo.ho 30 ml
14,36 EUR
BO.HO Lak na nechty Melody je rýchloschnúci a má perfektné krytie. Skvele sa nanáša pomocou praktického štetca, ktorým niekoľkých málo ťahmi docielite precízneho nalíčenia. Je obohatený o UV filtre.
Lak na nechty Melody Bo.ho 5 ml
5,16 EUR
BO.HO Korektor Beige hale jedinečne skryje všetky drobné nedokonalosti pleti. Poskytuje perfektné a dlhodobé krytie, po nanesení pleť zjednotí, dokreslí tvár a vráti mu zdravý vzhľad.
Korektor Beige halé Bo.ho 3,5 g
9,56 EUR
BO.HO Lak na nechty Earth je rýchloschnúci a má perfektné krytie. Skvele sa nanáša pomocou praktického štetca, ktorým niekoľkých málo ťahmi docielite precízneho nalíčenia. Je obohatený o UV filtre.
Lak na nechty Spevňujúci Bo.ho 5 ml
5,16 EUR
BO.HO Očné tiene Glaise sú obohatené o extrakty z kukurice a marhuľový a olivový olej, ktoré chránia a zjemňujú citlivú pleť očných viečok. Hodvábna, ultra jemná textúra dokonale priľne na viečka a vydrží vám celý deň!
Očné tiene Glaise Bo.ho 2,5 g
7,56 EUR
BO.HO Korektor Vert dokonale skryje akné, jazvy, zneutralizuje začervenané miesta, červené škvrny a rozšírené žilky. Tuhý korektor vo forme praktickej tyčinky sa nanáša pod make-up a je na 100% z prírodných zdrojov.
Korektor Vert Bo.ho 3,5 g
9,56 EUR
BO.HO Lak na nechty Solar gold je rýchloschnúci a má perfektné krytie. Skvele sa nanáša pomocou praktického štetca, ktorým niekoľkých málo ťahmi docielite precízneho nalíčenia. Je obohatený o UV filtre.
Lak na nechty Solar gold Bo.ho 5 ml
5,16 EUR
BO.HO Očné tiene Noisette sú obohatené o extrakty z kukurice a marhuľový a olivový olej, ktoré chránia a zjemňujú citlivú pleť očných viečok. Hodvábna, ultra jemná textúra dokonale priľne na viečka a vydrží vám celý deň!
Očné tiene Noisette Bo.ho 2,5 g
7,56 EUR
BO.HO Make-up Sable doré perfektne kryje všetky nedokonalosti pleti, zjednocuje jej odtieň a zároveň ju krásne vyhladzuje. Textúra make-upu je ľahká a jemná, neupcháva póry a ani sa neusadzuje v drobných linkách.
Make up Sable doré Bo.ho 30 ml
14,36 EUR
BO.HO Očné tiene Olive sú obohatené o extrakty z kukurice a marhuľový a olivový olej, ktoré chránia a zjemňujú citlivú pleť očných viečok. Hodvábna, ultra jemná textúra dokonale priľne na viečka a vydrží vám celý deň!
Očné tiene Olive Bo.ho 2,5 g
7,56 EUR
BO.HO Lak na nechty Mystic je rýchloschnúci a má perfektné krytie. Skvele sa nanáša pomocou praktického štetca, ktorým niekoľkých málo ťahmi docielite precízneho nalíčenia. Je obohatený o UV filtre.
Lak na nechty Mystici Bo.ho 5 ml
5,16 EUR
BO.HO Tvárenka Corail zabezpečujú počas okamihu vašej pleti mladistvý a rozjasnený vzhľad. Veľmi dobre sa nanáša a perfektne priľne k pleti, na ktoré vytvára prirodzený film a udržuje ju krásnu po celý deň.
Tvárenka Corail Bo.ho 4,5 g
9,96 EUR
BO.HO Očné tiene Améthyste sú obohatené o extrakty z kukurice a marhuľový a olivový olej, ktoré chránia a zjemňujú citlivú pleť očných viečok. Hodvábna, ultra jemná textúra dokonale priľne na viečka a vydrží vám celý deň!
Očné tiene Améthyste Bo.ho 2,5 g
7,56 EUR