Bielenie zubov

Bielenie zubov je bezpečná metóda, ktorá zuby nijako nepoškodzuje. Ponúkame vám napríklad bieliaci gél VitalCare White Pearl systém u ktorého už cez noc docielite prvých výsledkov. Ďalej odporúčame pre každodenné použitie i bieliace pasty na zuby od tých najpoprednejších a vysoko kvalitných výrobcov ako sú Curaprox White is black set, Swissdent zubná pasta Extreme a ďalšie doporučujem minimálne vyskúšať. Odstraňujú všetky organické zafarbenie. Znižujú kazivosť zubov, mineralizujú zubnú sklovinu, chránia ďasná a celkovo zlepšujú hygienu ústnej dutiny.

Výrobca
Zobraziť produkty
Hľadať v kategóriiHľadať
Kde hľadať:
Zoradiť10 produktov
Swissdent Extréme zubná pasta umožňuje šetrné bielenie. Bielenie zubov prebieha za pomoci enzýmov a mikronizovanej peroxidové formula s nízkou hodnotou abrazivity (40 RDA). Bežné bieliace pasty dosahujú hodnoty 150 - 200 RDA.
Swissdent Extreme Whitening Toothpaste 50 ml
11,25 EUR
Skladom 3 ks
Ak chcete mať krajšie a belšie zuby, potom vyskúšajte čiernu bieliacu pastu Curaprox Black is white v sete s kefkou. Pasta obsahuj aktívne uhlie pre dosiahnutie lepších bieliacich výsledkov, bez obrusovania zubov a ničenia zubnej skloviny.
Curaprox White is black set bieliaca zubná pasta 90 ml
26,11 EUR21,30 EUR
Skladom 2 ks
Pekné, zdravé a biele zuby môžete mať vďaka zubnej paste Curaprox Black is white v sete s kefkou. Pasta obsahuje aktívne uhlie a hydroxyapatit, látky ktoré pomôžu k dosiahnutiu lepších bieliacich účinkov, bez abrazívnych častíc.
Curaprox Black is White pasta bieliaca zubná pasta 90 ml
26,11 EUR21,30 EUR
Skladom 2 ks
Swissdent Extréme zubná pasta umožňuje šetrné bielenie. Bielenie zubov prebieha za pomoci enzýmov a mikronizovanej peroxidovej formuly s nízkou hodnotou abrazivity (40 RDA).
Swissdent zub.pasta Extreme 50 ml + kefka Profi
11,25 EUR
Skladom 2 ks
Najhľadanejšie: