Bezoplachová starostlivosť

Každý z bezoplachových přípravků a sér na vlasy Alterna - Caviar obsahuje technologii Age-Control Complex®, což je dokonale vyvážená kombinace extraktů z kaviáru, vitamínu C s antioxidačními schopnostmi a regenerujících cytosinů. Všechny tyto látky vlasy neuvěřitelně vyživují, hydratují a dodávají jim perfektní lesk a zdravý vzhled. V této kategorii si můžete vybírat produkty, které se nesmývají, chrání vlasy před teplem i chladem a některé z nich jsou určeny i pro jejich zvlnění nebo narovnání. Všechny tyto přípravky se doporučuje používat před vysoušením fénem nebo žehlením vlasů a k dosažení maximálního účinku jsou vhodné především šampony, kondicionéry, stylingové přípravky, oleje a masky ze stejné řady.

Hľadať v kategóriiHľadať
Kde hľadať:
Zoradiť14 produktov
Caviar RepaiRx Lengthening Elixir je unikátná luxusná starostlivosť určená pre všetkých, ktorí chcú mať svoje dlhé vlasy krásne, zdravé a vitálne. Jedinečne vyživuje a hydratuje vlasovú pokožku a vlasové vlákna.
Alterna Caviar RepaiRx Lengthening Elixir - Elixír pre posilnenie vlasov 50 ml
30,68 EUR20,21 EUR
Skladom > 5 ks
Caviar RepaiRx Re-Texturizing Protein Cream je krém na vlasy s proteínmi pre extrémne poškodené vlasy. Vypĺňa medzery a trhliny vo vlasových kutikulách, zlepšuje štruktúru vlasových vlákien a dodáva im ochranu.
Alterna Caviar RepaiRx Re-Texturizing Protein Cream - Hĺbkovo obnovujúci krém 150 ml
36,86 EUR21,18 EUR
Skladom > 5 ks
Caviar Moisture Replenishing Milk je unikátna bezoplachová starostlivosť na vlasy v spreji, ktorá im dodáva jedinečnú hydratáciu a výživu a chráni ich pred predčasným starnutím a unaveným mdlým zjavom.
Alterna Caviar Moisture Replenishing Milk - Hydratačné mlieko na vlasy 150 ml
34,17 EUR23,72 EUR
Skladom > 5 ks
Caviar RepaiRx Multi-Vitamin Heat Protection Spray je ľahučký multivitamínový sprej, ktorý chráni vlasy proti vonkajším negatívnym vplyvom a teplotám do 232 ° C pri používaní fénu, žehličky alebo kulmy.
Alterna Caviar RepaiRx Multi-Vitamin Heat Protection Spray - Ľahký ochranný sprej proti teplu 125 ml
32,64 EUR29,04 EUR
Skladom > 5 ks
Caviar Rapid Repair Spray napomáha oživiť vlasy a zároveň dodáva okamžitý lesk, hydratáciu a výživu. Sprej plný vitamínov, ktorý veľmi intenzívne bojuje proti predčasnému starnutiu vlasov, ich lámaniu a nezdravému vzhľadu!
Alterna Caviar Rapid Repair Spray - Sprej pre okamžitú regeneráciu 125 ml
35,52 EUR23,35 EUR
Skladom > 5 ks
Caviar Perfect Iron Spray je unikátna starostlivosť, ktorá predchádza poškodeniu a dehydratácii vlasov vplyvom ich žehlenia alebo kulmovania. Táto dokonalá receptúra chráni vlasy až do teploty 232 ° C.
Alterna Caviar Perfect Iron Spray - Ochranný sprej pred tepelnou úpravou 122 ml
31,87 EUR18,15 EUR
Skladom > 5 ks
Bezoplachový multifunkčný krém v balení ako vzorka či na cesty. Krém ozdravuje a regeneruje suché vlasy, ale aj slabé, krehké, ktoré sú nepoddajné a bez života.
Alterna Caviar CC Cream Sachet vzorka bezoplachového multifunkčného krému 7 ml
0,85 EUR
Skladom > 5 ks
Bezoplachový multifunkčný krém s tužiacim účinkom v cestovnom balení alebo ako skúšobná vzorka. Krém ozdravuje a regeneruje suché vlasy, možno ho použiť ako podklad pre stylingové prípravky aj samostatne.
Alterna Caviar CC Cream MINI bezoplachový multifunkčný krém 25 ml
6,29 EUR
Skladom > 5 ks
Caviar Clinical Weekly Intensive Boosting Treatment je intenzívna kúra, ktorá vďaka svojmu unikátnemu zloženiu odstraňuje z vlasov a pokožky hlavy nahromadené toxíny, zlepšuje krvný obeh, stimuluje rast vlasov a znižuje hladinu DHT.
Alterna Caviar Clinical Weekly Intensive Boosting Treatment - Intenzívna kúra pre ošetrenie pokožky hlavy 42 ml
53,71 EUR33,52 EUR
Skladom 5 ks