Bezoplachová starostlivosť

Každý z bezoplachových přípravků a sér na vlasy Alterna - Caviar obsahuje technologii Age-Control Complex®, což je dokonale vyvážená kombinace extraktů z kaviáru, vitamínu C s antioxidačními schopnostmi a regenerujících cytosinů. Všechny tyto látky vlasy neuvěřitelně vyživují, hydratují a dodávají jim perfektní lesk a zdravý vzhled. V této kategorii si můžete vybírat produkty, které se nesmývají, chrání vlasy před teplem i chladem a některé z nich jsou určeny i pro jejich zvlnění nebo narovnání. Všechny tyto přípravky se doporučuje používat před vysoušením fénem nebo žehlením vlasů a k dosažení maximálního účinku jsou vhodné především šampony, kondicionéry, stylingové přípravky, oleje a masky ze stejné řady.

Hľadať v kategóriiHľadať
Kde hľadať:
Zoradiť13 produktov
Caviar Moisture Replenishing Milk je unikátna bezoplachová starostlivosť na vlasy v spreji, ktorá im dodáva jedinečnú hydratáciu a výživu a chráni ich pred predčasným starnutím a unaveným mdlým zjavom.
Alterna Caviar Moisture Replenishing Milk - Hydratačné mlieko na vlasy 150 ml
34,66 EUR23,72 EUR
Skladom > 5 ks
Caviar Rapid Repair Spray napomáha oživiť vlasy a zároveň dodáva okamžitý lesk, hydratáciu a výživu. Sprej plný vitamínov, ktorý veľmi intenzívne bojuje proti predčasnému starnutiu vlasov, ich lámaniu a nezdravému vzhľadu!
Alterna Caviar Rapid Repair Spray - Sprej pre okamžitú regeneráciu 125 ml
36,02 EUR23,35 EUR
Skladom > 5 ks
Caviar RepaiRx Re-Texturizing Protein Cream je krém na vlasy s proteínmi pre extrémne poškodené vlasy. Vypĺňa medzery a trhliny vo vlasových kutikulách, zlepšuje štruktúru vlasových vlákien a dodáva im ochranu.
Alterna Caviar RepaiRx Re-Texturizing Protein Cream - Hĺbkovo obnovujúci krém 150 ml
37,38 EUR21,18 EUR
Skladom > 5 ks
Caviar Clinical Daily Root & Scalp Stimulator - Sprej pre stimuláciu a upokojenie pokožky hlavy je unikátna starostlivosť pre krehké a vypadávajúce vlasy. Báza plná živín napomáha rastu zdravých, hustých a vitálnych vlasov.
Alterna Caviar Clinical Daily Root & Scalp Stimulator - Sprej pre stimuláciu a upokojenie pokožky hlavy 100 ml
40,11 EUR22,51 EUR
Skladom > 5 ks
Caviar Perfect Iron Spray je unikátna starostlivosť, ktorá predchádza poškodeniu a dehydratácii vlasov vplyvom ich žehlenia alebo kulmovania. Táto dokonalá receptúra chráni vlasy až do teploty 232 ° C.
Alterna Caviar Perfect Iron Spray - Ochranný sprej pred tepelnou úpravou 122 ml
32,32 EUR18,15 EUR
Skladom > 5 ks
Ochranný sprej chráni vlasy pred teplom z fénu a urýchli ich vyfúkanie. Získate okamžite krásne a lesklé kadere.
Alterna Caviar Style Satin Rapid Blowout Balm balzam pre urýchlenie vysúšanie vlasov 147 ml
15,73 EUR
Skladom > 5 ks
Caviar RepaiRx Multi-Vitamin Heat Protection Spray je ľahučký multivitamínový sprej, ktorý chráni vlasy proti vonkajším negatívnym vplyvom a teplotám do 232 ° C pri používaní fénu, žehličky alebo kulmy.
Alterna Caviar RepaiRx Multi-Vitamin Heat Protection Spray - Ľahký ochranný sprej proti teplu 125 ml
33,10 EUR29,04 EUR
Skladom > 5 ks
Bezoplachový multifunkčný krém s tužiacim účinkom v cestovnom balení alebo ako skúšobná vzorka. Krém ozdravuje a regeneruje suché vlasy, možno ho použiť ako podklad pre stylingové prípravky aj samostatne.
Alterna Caviar CC Cream MINI bezoplachový multifunkčný krém 25 ml
6,29 EUR
Skladom > 5 ks
Tužiaci krémový gél pre dokonalý vzhľad. Nezaťažuje vlasy, fixácia je dlhodobá. Vytvorte si dokonalý účes s dokonalým prípravkom.
Alterna Caviar Style Luxe Shape Versatile Créme Gél stredne tužiaci krémový gél 147 ml
15,73 EUR
Skladom 5 ks