Bezoplachová starostlivosť a séra

Každý z bezoplachových přípravků a sér na vlasy Alterna - Bamboo obsahuje BIO výtažek z bambusu, který je bohatý na aminokyseliny, cukry a minerály. Všechny tyto látky vlasy neuvěřitelně vyživují, hydratují a dodávají jim perfektní lesk a zdravý vzhled. V této kategorii si můžete vybírat produkty, které se nesmývají, chrání vlasy před teplem i chladem a některé z nich jsou určeny pro jejich zvlnění či narovnání. Všechny tyto přípravky se doporučuje používat před vysoušením fénem nebo žehlením vlasů a k dosažení maximálního účinku je vhodné využití šamponů, kondicionérů, stylingových přípravků, olejů a masek ze stejné řady.

Hľadať v kategóriiHľadať
Kde hľadať:
Zoradiť5 produktov
Bamboo Smooth Anti-Breakage Thermal Protectant Spray 125 ml prípravok je určený pre akýkoľvek typ vlasov so sklonmi k lámavosti spôsobené chemickým ošetrením alebo tepelným stylingom.
Alterna Bamboo Smooth Anti-Breakage Thermal Protectant Spray - Ochranný sprej pre lámavé vlasy 125 ml
15,36 EUR
viac ako 5 ks
Bamboo UV + Fade-Proof Fluide - Ochranná emulzia pre farbené vlasy dodáva vlasom maximálnu ochranu pred stratou farby a nepriaznivými vplyvmi UV žiarenia a umelého svetla. Vlasy zanecháva hydratované, vyživené s krásne rozjasnenú farbou.
Alterna Bamboo UV + Fade-Proof Fluide - Ochranná emulzia pre farbené vlasy 75 ml
14,16 EUR
viac ako 5 ks
Vzorkovej balenie šampónu a kondicionéru pre husté a bohaté vlasy. Obsahuje účinné prírodné látky, napríklad koreň Maca.
Alterna Bamboo Abundant Volume Duo Sachet vzorku šampónu a kondicionéru pre maximálny objem 2x7 ml (14 ml)
-3 %
1,40 EUR1,36 EUR
Předpokládané datum naskladnění - Na dotaz
Ľahký ochranný sprej proti slniečku. Vytvára plážový vzhľad, je ľahko tužiaci.
Alterna Bamboo Beach Summer Ocean Waves ochranný sprej pre plážový vzhľad 125 ml
11,96 EUR
Předpokládané datum naskladnění - Na dotaz
Nezaťažujúce tvarujú sprej, ktorý vlasy vyživuje, vyhladzuje a dodáva im dokonalý lesk. Vlasy sú chránené pred UVA / UVB žiarením, pôsobením chlóru, slnko i slanej morskej vody.
Alterna Bamboo Beach Summer Sun Shine Spray ochranný sprej s leskom 125 ml
-16 %
16,00 EUR13,36 EUR
Předpokládané datum naskladnění - Na dotaz