Bezoplachová starostlivosť a séra

Každý z bezoplachových přípravků a sér na vlasy Alterna - Bamboo obsahuje BIO výtažek z bambusu, který je bohatý na aminokyseliny, cukry a minerály. Všechny tyto látky vlasy neuvěřitelně vyživují, hydratují a dodávají jim perfektní lesk a zdravý vzhled. V této kategorii si můžete vybírat produkty, které se nesmývají, chrání vlasy před teplem i chladem a některé z nich jsou určeny pro jejich zvlnění či narovnání. Všechny tyto přípravky se doporučuje používat před vysoušením fénem nebo žehlením vlasů a k dosažení maximálního účinku je vhodné využití šamponů, kondicionérů, stylingových přípravků, olejů a masek ze stejné řady.

Hľadať v kategóriiHľadať
Kde hľadať:
Zoradiť7 produktov
Bamboo Smooth Anti-Breakage Thermal Protectant Spray 125 ml prípravok je určený pre akýkoľvek typ vlasov so sklonmi k lámavosti spôsobené chemickým ošetrením alebo tepelným stylingom.
Alterna Bamboo Smooth Anti-Breakage Thermal Protectant Spray - Ochranný sprej pre lámavé vlasy 125 ml
23,44 EUR15,25 EUR
Skladom > 5 ks
Bamboo UV + Fade-Proof Fluide - Ochranná emulzia pre farbené vlasy dodáva vlasom maximálnu ochranu pred stratou farby a nepriaznivými vplyvmi UV žiarenia a umelého svetla. Vlasy zanecháva hydratované, vyživené s krásne rozjasnenú farbou.
Alterna Bamboo UV + Fade-Proof Fluide - Ochranná emulzia pre farbené vlasy 75 ml
22,10 EUR15,73 EUR
Skladom > 5 ks
Ľahký ochranný sprej proti slniečku. Vytvára plážový vzhľad, je ľahko tužiaci.
Alterna Bamboo Beach Summer Ocean Waves ochranný sprej pre plážový vzhľad 125 ml
10,89 EUR
Skladom > 5 ks
Doprajte si krásne vlasy a plný objem aj na cestách. Produkty obsahujú výťažok bio bambusu, sú bez sulfátov. Vlasy získajú energiu, pekný vzhľad a okamžitú sviežosť.
Alterna Bamboo Volume Hair On The Go Kit 180 ml
15,73 EUR
Skladom 4 ks
Nezaťažujúce tvarujú sprej, ktorý vlasy vyživuje, vyhladzuje a dodáva im dokonalý lesk. Vlasy sú chránené pred UVA / UVB žiarením, pôsobením chlóru, slnko i slanej morskej vody.
Alterna Bamboo Beach Summer Sun Shine Spray ochranný sprej s leskom 125 ml
10,89 EUR
Skladom 4 ks
Bamboo Smooth On The Go Travel Set - Cestovný balíček vlasovej kozmetiky proti krepateniu je starostlivo vybraný set produktov, ktoré dodajú vašim vlasom ochranu, hydratáciu a výživu a zanechajú je aj na cestách neodolateľne krásne a v najl
Alterna Bamboo Smooth On The Go Travel Set - Cestovný balíček vlasovej kozmetiky proti krepateniu 155 ml
26,60 EUR19,36 EUR
Skladom 2 ks
Vzorkovej balenie šampónu a kondicionéru pre husté a bohaté vlasy. Obsahuje účinné prírodné látky, napríklad koreň Maca.
Alterna Bamboo Abundant Volume Duo Sachet vzorku šampónu a kondicionéru pre maximálny objem 2x7 ml (14 ml)
1,21 EUR
Skladom 1 ks