Bamboo

Hľadať v kategóriiHľadať
Kde hľadať:
Zoradiť41 produktov
Bamboo Volume 48-Hours Sustainable Volume Spray - Sprej pre objem dodá riedkym a jemným vlasom na 48 hodín o 105% väčší objem! Vlasom dodá hydratáciu, výživu a ochranu pred UV žiarením a ďalšími nepriaznivými vonkajšími vplyvmi.
Alterna - Bamboo Volume 48-Hour Sustainable Volume Spray objemový sprej na vlasy 125 ml
-17 %
17,61 EUR14,56 EUR
Bamboo Smooth Kendi Dry Oil Micromist - Suchá ultrajemná olejová hmla, ktorá dodá živiny, hydratáciu a ochranu i tým najjemnejším vlasom bez stôp mastnoty a zaťaženia. Vlasy sú po použití okamžite hebké, lesklé, vitálne a pružné.
Alterna Bamboo Smooth Kendi Dry Oil Micromist - Suchá ultrajemná olejová hmla 170 ml
12,96 EUR
Bamboo Smooth Kendi Intense Moisture Masque - Intenzívne ošetrujúca maska je luxusná starostlivosť, ktorá z rozstrapkaných, poškodených, unavených vlasov urobí počas chvíle hrivu plnú vitality, hebkosti, jasu a sily!
Alterna Bamboo Smooth Kendi Intense Moisture Masque - Intenzívne ošetrujúca maska 140 ml
15,36 EUR
Bamboo UV + Fade-Proof Fluide - Ochranná emulzia pre farbené vlasy dodáva vlasom maximálnu ochranu pred stratou farby a nepriaznivými vplyvmi UV žiarenia a umelého svetla. Vlasy zanecháva hydratované, vyživené s krásne rozjasnenú farbou.
Alterna Bamboo UV + Fade-Proof Fluide - Ochranná emulzia pre farbené vlasy 75 ml
14,16 EUR
Nočná fáza pre dokonalé pevné a hladké vlasy Bamboo Smooth Pm Anti-Frizz Smoothing Treatmen vám poskytne dokonalú starostlivosť v noci a skrotí aj tie nejkrepatejšie a nejneposlušnejšie pramene vlasov. Nezanecháva stopy na vankúši.
Alterna Bamboo Smooth PM Anti-Frizz Smoothing Treatment nočný regeneračný a uhladzujúci starostlivosť 150 ml
-6 %
16,00 EUR14,96 EUR
Šampón pre trblietavý lesk Alterna Bamboo Luminous Shine Shampoo. Šampón je veľmi jemný, bez sulfátu. Pomáha obnoviť silu a zdravie.
Alterna Bamboo Luminous Shine Shampoo MAXI bambusový šampón pre trblietavý lesk 1000 ml
-6 %
23,99 EUR22,56 EUR
Bamboo Smooth Kendi Pure Oil Treatment - Olej proti krepovateniu je luxusná účinná starostlivosť, ktorá hĺbkovo hydratuje a vyživuje vlasy, zaceľuje je a poskytuje im ochranu pred nepriaznivými vonkajšími vplyvmi.
Alterna Bamboo Smooth Kendi Pure Oil Treatment - Olej proti krepovateniu 50 ml
12,16 EUR
Bamboo Volume 2-In-1 Volumizer - Krém pre objem vlasov je luxusné ľahučká a nemastná starostlivosť, ktorá urobí v okamihu zo zľahnutých, riedkych, jemných a unavených vlasov hrivu, ktorú vám bude závidieť celé vaše okolie!
Alterna Bamboo Volume 2-In-1 Volumizer - Krém pre objem vlasov 104 ml
15,36 EUR
Dvojfázový denný a nočný systém zabraňuje krepacení vlasov. Výhodný balíček vám poskytne dokonalú starostlivosť a skrotí aj tie nejkrepatější a nejneposlušnější pramene vlasov.
Alterna Bamboo Smooth Anti-Frizz AM/PM Denní krém 150 ml + Noční uhlazující krém 150 ml darčeková sada
-7 %
32,00 EUR29,76 EUR
Šampón pre bohatý objem jemných a riedkych vlasov. Vlasy jemne čistí a dodáva im potrebnú hydratáciu.
Alterna Bamboo Abundant Volume Conditioner MAXI 1000 ml
-6 %
23,99 EUR22,56 EUR
Bamboo Luminous Shine Conditioner - Kondicionér pre trblietavý lesk zanecháva vlasy už po prvom použití oslnivo lesklé, hebké, hladké a viditeľne omladené a poskytuje im hĺbkovú regeneráciu, hydratáciu a výživu.
Alterna Bamboo Luminous Shine Conditioner - Kondicionér pre trblietavý lesk 250 ml
11,76 EUR
Bamboo Luminous Shine Shampoo MAXI - Šampón pre trblietavý lesk vlasy hĺbkovo hydratuje, vyživuje, chráni pred nepriaznivými vonkajšími vplyvmi a zanecháva ich neuveriteľne omladené, regenerované a vitálne.
Alterna Bamboo Luminous Shine Shampoo MAXI - Šampón pre trblietavý lesk 2000 ml
43,96 EUR
Bamboo Abundant Volume Conditioner MAXI - Kondicionér pre bohatý objem je dokonale vyvážená zmes vitamínov, minerálov a fytonutrientov, ktoré vlasy prirodzene zahusťujú, posilňujú, regenerujú, vitalizujú a chránia pred nepriaznivými vonkajš
Alterna Bamboo Abundant Volume Conditioner MAXI - Kondicionér pre bohatý objem 2000 ml
44,36 EUR
Bamboo Style Cleanse Extend Dry Shampoo Sheer Blossom - Suchý šampón absorbuje nečistoty, mastnotu a zvyšky stylingových prostriedkov a dodáva vlasom behom okamihu objem, vôňu a sviežosť bez zanechania bielych stôp.
Alterna Bamboo Style Cleanse Extend suchý šampón Sheer Blossom 135 g
13,36 EUR
Bamboo Style Cleanse Extend Dry Shampoo Mango Coconut - Suchý šampón na vlasy je transparentná báza, ktorá vstrebáva nečistoty a maz a dodáva vlasom behom okamihu aj bez umývania vodou objem, vôňu, sviežosť a vitalitu.
Alterna Bamboo Style Cleanse Extend Dry Shampoo Mango Kokos - Suchý šampón na vlasy 135 g
13,36 EUR
Bamboo Smooth Kendi Dry Oil Mist - Suchý olejový sprej je unikátna starostlivosť pre krepaté a poškodené vlasy, ktorým dodá hĺbkovú hydratáciu a výživu. Vlasy zostávajú okamžite krásne lesklé, vitálne, silné a chránené.
Alterna Bamboo Smooth Kendi Dry Oil Mist - Suchý olejový sprej 125 ml
14,96 EUR
Bamboo Smooth Anti-Humidity Hair Spray - Lak na vlasy je unikátny stylingový prostriedok, ktorý dlhodobo a dokonale zafixuje účes a zároveň chráni vlasové vlákna pred toxínmi, vzdušnou vlhkosťou a krepatením.
Alterna Bamboo Smooth Anti-Humidity Hairspray - Lak na vlasy 250 ml
11,76 EUR
Bamboo Smooth Anti-Breakage Thermal Protectant Spray 125 ml prípravok je určený pre akýkoľvek typ vlasov so sklonmi k lámavosti spôsobené chemickým ošetrením alebo tepelným stylingom.
Alterna Bamboo Smooth Anti-Breakage Thermal Protectant Spray - Ochranný sprej pre lámavé vlasy 125 ml
15,36 EUR
Bamboo Luminous Shine Shampoo - Šampón pre trblietavý lesk vlasy hĺbkovo a pritom šetrne vyživuje, hydratuje, chráni pred nepriaznivými vonkajšími vplyvmi a zanecháva ich neuveriteľne lesklé, omladené, regenerované a vitálne.
Alterna Bamboo Luminous Shine Shampoo - Šampón pre trblietavý lesk 250 ml
11,36 EUR
Ochranné sérum s vyživujúcimi účinkami, ktoré sú vhodné na často tepelne upravované vlasy.
Alterna Bamboo Luminous Shine Mist - Lesk na vlasy 100 ml
12,16 EUR