Aromaterapia

Hoci korene aromaterapie siahajú do obdobia pred viac ako 6 000 rokmi, v súčasnosti je aromaterapia veľmi skloňovaným pojmom. A čo je aromaterapia? Aromaterapia čiže liečba vôní má svoje využitie v mnohých ohľadoch. Praktická aromaterapia pomáha fyzickej i psychickej stránke. Aromaterapia využíva soľou a vonných olejov, ktorých zložky prospievajú nášmu organizmu a pomáhajú zbaviť sa stresu, napätia a uľaviť od najrôznejších problémov. Aromaterapia pomáha vstrebávať esencie nielen dychom, ale i pokožkou. Význam má aj aromaterapia pre deti, a to napríklad v podobe zvlhčovača vzduchu s aromaterapiou. Medzi obľúbené vône aromaterapia patria napríklad levanduľa alebo medovka.

Velikost baleníVýrobca
Zobraziť produkty
Zobraziť produkty
Hľadať v kategóriiHľadať
Kde hľadať:
Zoradiť69 produktov
Energy Dermaton Oil je telový regeneračný gél olej, ktorý účinne regeneruje, vyživuje a chráni pokožku pred vonkajšími škodlivými vplyvmi. Predstavuje tak ideálnu každodennú starostlivosť o pokožku.
Energy Dermaton Oil 100 ml
13,00 EUR
Skladom > 5 ks
Weleda Levanduľový upokojujúci olej 100 ml je jedinečná starostlivosť, ktorá vďaka svojmu zloženiu veľmi pozitívne pôsobí na správnu funkciu pokožky, uvoľňuje svalové napätie a navodzuje kľud a zdravý spánok.
Weleda Levanduľový upokojujúci olej 100 ml
10,90 EUR
Skladom 5 ks
Bioinformačná kúpeľová soľ Biotermal z termálnej vody žriedla Podhájska harmonizuje energetický systém organizmu a veľmi priaznivo pôsobí na celkovú regeneráciu.
Energy Biotermal soľ do kúpeľa 350 g
15,60 EUR
Skladom 5 ks
Salus esenciálny olej Litsea Cubeba 10 ml má antidepresívne účinky, pomáha prečistiť vzduch, je ideálnou prevenciou pred infekčnými ochoreniami. Je vhodný aj ako prísada do masážnych prípravkov na unavené nohy.
Saloos Litsea cubeba éterický olej 10 ml
1,69 EUR
Skladom 4 ks
Salus esenciálny olej Litsea Cubeba 10 ml má antidepresívne účinky, pomáha prečistiť vzduch, je ideálnou prevenciou pred infekčnými ochoreniami.
Saloos esenciální olej Červený pomeranč 10 ml
1,60 EUR
Skladom 4 ks
Salus esenciálny olej Levandule Mint Blanc 10 ml má antidepresívne účinky, pomáha prečistiť vzduch, je ideálnou prevenciou pred infekčnými ochoreniami.
Saloos esenciální olej Levandule Mont Blanc 10 ml
3,19 EUR
Skladom 4 ks
Weleda tehotenský pestujúci olej 100 ml je jedinečná starostlivosť, ktorá veľmi účinne zabraňuje vzniku tehotenských strií a má hojivé účinky aj na strie už vzniknuté asi do 18 mesiacov od ich prvého výskytu.
Weleda tehotenský ošetrujúci olej 100 ml
14,21 EUR
Skladom 1 ks
Saloos tělový a masážní olej celulinie pomůže uvolnit vaše tělo i mysl. Přírodní masážní olej stačí jemně vmasírovat do pokožky a dopřát si chvíli relaxace.
Saloos Bio telový a masážny olej - Celulinie 50 ml
3,50 EUR
Skladom 1 ks
Luxusní tělový peeling kombinuje výjimečné účinky mořské soli z Mrtvého moře a zklidňujících aromatických olejů.
Sefiros Telový peeling so soľou a olejom Levanduľa (Salt & Oil Bodyscrub) 300 ml
8,00 EUR
Skladom 1 ks