Arganový peeling na tvár Marilou BIO 75 ml RECENZIA

Úchvatná značka Marilou BIO predstavuje svoj prírodný pleťový peeling s arganovým olejom. Prípravok je navyše obohatený o mastné kyseliny a antioxidanty a pleť dokonale hydratuje. Jedná sa o BIO kozmetiku s certifikátom organizácie ECOCERT. Viac o BIO si môžete prečítať v článku tu.

Marilou BIO prípravky majú veľkú moc - dokážu Vás zlákať už len svojimi rozprávkovými obalmi. Farebný strom plný bodiek so zlatým kmeňom dokazuje, že si výrobcovia potrpia na precíznosť a jednoduchosť.

A isto iste nebudete sklamaní ani po otvorení. Peeling má špecificky príjemnú vôňu arganového oleja a včelieho vosku. Musím sama za seba priznať, že mi prípravky od francúzskej kozmetiky Marilou BIO príjemne voňajú. Ak patríte medzi tých, ktorí si na vôňu potrpia, určite nebudete ľutovať.

Okrem arganového oleja a včelieho vosku je v peelingu napr. aloe vera, silica, mastné kyseliny a vitamín E - 99,4% je prírodných zložiek.

Najprv som sa bála, že je 75 ml množstvo málo a bude hneď preč, ale prvých pár použití ma vyviedlo z obáv. Odporúča sa používať 2x týždenne na oblasť tváre a krku. Stačí malé množstvo - ja osobne ho používala cez dva mesiace. Nanášajte krúživými pohybmi na vlhkú pleť. Konzistencia je belavo krémovitá. Ako u všetkých peelingov nie je potrebné nijako tlačiť. Prípravok nemastí, ale všeobecne sa neodporúča používať peeling pre pleť trpiacou na akné. Každopádne pre ostatné typy pleti je ideálna.

Máte pocit, že sa jedná o dva prípravky v jednom: drobné peelingové čiastočky dokonale vyčistí Vašu pleť a o hydratáciu a jemné zvláčnenie sa zaslúži luxusné pleťový krém. Pleť po použití pôsobí živším dojmom a výborne prispieva k obnove pleťových buniek.

Autor: Tereza Župová