Arganové telové mlieko Marilou BIO RECENZIA

Francúzska značka Marilou BIO dokáže svojich zákazníkov neustále rozmaznávať v tej najvyššej možnej kvalite. Využíva prevažne prírodné zložky - aloe vera, bambucké maslo, jojobový olej alebo med. Ďalej do svojej kozmetiky zaraďuje aj produkt z plodov argánie tŕnisté, ktorý sa nazýva arganový olej.

Jedná sa o BIO kozmetiku s certifikátom organizácie ECOCERT. Viac o BIO si môžete prečítať v článku: Skutočná pravda o BIO: nie je BIO ako BIO

A teraz už k samotnému produktu:

Kúzelné obaly značky Marilou BIO nosia farebný motív stromu preložený zlatou farbou. Symbolizuje hojnosť, pokoj a vyrovnanosť. Jednoducho vyznačenej posolstvo produktu. Výrobcovia nielen že súznie s prírodou, ale tiež si drží vysoké štandardy kvality. Osobne na mňa pôsobí veľmi príjemným a rozprávkovým dojmom.

Po otvorení mlieko príjemne prekvapí nádhernou vôňou. Vidím to ako jednu z veľkých výhod, ale zároveň aj nevýhod, pretože hrozí riziko, že si na ňu vypestujete závislosť. Ťažko by som ju slovami dokázala presne popísať. Až na toľko je špecifická. Každému zavonia inak. Možno ho bude niekto prirovnávať k medovníku, k orieškom v karameli alebo niečomu podobnému. Ale v jednom sa určite zhodneme: je sladká, až veľmi vábivo sladká. Odporúčam teda ľuďom, ktorí si na príjemných vôňach potrpia.

Produkt sa bezproblémovo rozotiera. Má klasickú krémovitú konzistenciu. Na pokožke nezanecháva ulepený pocit. Po rozotrení zostane len krásna vôňa a vyživená pokožka. Hĺbkovo hydratuje. Som príjemne prekvapená, že zmenu je poznať hneď po prvom použití.

Aké sú čarovné prísady v mlieku? Arganový olej pokožku prevažne hydratuje, bambucké maslo ju rozmazná a upokojí a aloe vera sa postará o bezchybnú ochranu.

Viac o aloe vera si môžete prečítať v recenzii. Arganový telové mlieko e-shope zoženiete v ideálnom 100 ml balení, ktoré sa perfektne hodí so sebou na cesty. Je skladným, verným a istým pomocníkom v boji proti suchej a podráždenej pokožke.

Autor: Tereza Župová