Apotheke


Firma Apotheke je český výrobca bylinných čajov, ktorá využíva byliny s doložiteľným pôvodom. Široká ponuka bylín a bylinných extraktov obsahuje rad sypaných aj porciovaných čajov pre deti i dospelých. Prieduškový detský čaj, čaju PU-ERH, ktoré majú vynikajúce liečivé účinky, tiež čaju pre dojčiace a pre tehotné ženy, čaj urologický a rad ďalších. Dôvodom, prečo ochutnať tieto čaje je viac ako 20-ročná skúsenosť výrobcu a rokmi preverená kvalita. Rad čajov je vyrobená v BIO kvalite, kedy sú rastliny pestované bez umelých hnojív, nie sú geneticky upravované a je kladený dôraz na zdravú pôdu. Certifikát BIO produktom od Apotheke už od roku 2007 udeľuje ABCERT.

Hľadať v kategóriiHľadať
Kde hľadať:
Zoradiť15 produktov
Ak bojujete s nadváhou, potom vám pomôže čaj Pu-erh a ananás, ktorý vie účinne odbúravať tuky, uľahčiť trávenie a posilniť pečeň. Takisto podporí obrany schopnosť organizmu.
Apotheke PU-ERH a ananás 20x1,8 g
1,61 EUR
Skladom 1 ks
Čierny čaj s prírodným arómou a príchuťou citrónu je skvelým doplnkom pri diétach. Bojujete s nadváhou, čaj pomáha odbúravať tuky, posilňuje organizmus, vďaka vitamínu C tiež vašu imunitu.
Apotheke PU-ERH a citrón 20x1,8 g
1,61 EUR
Skladom 2 ks
Detský čaj bylinný je určený pre deti už od 6. mesiaca života. Obsahuje šípky, ktoré sú výborný antioxidant a pomáhajú posilniť obranyschopnosť organizmu a tiež pamajorán, ktorá podporuje dobré trávenie.
Apotheke Detský čaj bylinný 20x1,5 g
1,38 EUR
Skladom 2 ks
Detský čaj feniklový je BIO výrobok, ktorý nezaťaží detský organizmus. Je určený pre deti už od jedného týždňa života. Čaj obsahuje bio fenikel, ktorý podporuje dobré trávenie.
Apotheke Detský čaj feniklový 20x1,5 g
1,27 EUR
Skladom 2 ks
Urologický čaj obsahuje prasličku, šípok, vres a zlatobyľ, ktoré napomáhajú správnej funkcii močovej sústavy.
Apotheke Urologický čaj 20x2 g
1,27 EUR
Skladom 2 ks
Jemná kombinácia bylín v čaji Apotheke je vhodná pre tehotné ženy, zvlášť v období tretieho trimestra.
Apotheke BIO Tehotné ženy 20 x 1.5 g
1,27 EUR
Skladom 2 ks
Aromatizovaný ovocný čaj citrón + zázvor s lipou má veľmi silnú chuť zázvoru. Je vhodný pre prehriatie organizmu aj ako doplnok pitného režimu.
Apotheke Citrón a zázvor s lipou čaj 20x2 g
1,61 EUR
Skladom 1 ks
Detský čaj pri nachladnutí podávajte deťom v období prechladnutia, ochorenia horných ciest dýchacích alebo pri chrípke. Harmanček a lipa podporujú správnu funkcií dýchacích ciest a potenie. Čaj je vhodný pre deti od ukončeného 9. mesiaca.
Apotheke Detský čaj pri prechladnutiu 20 x1,5 g
1,15 EUR
Skladom 1 ks
Apotheke ľadvinový čaj slúži ako doplnok stravy. Obsahuje zlatobyľ, prasličku a truskavec, ktoré prispievajú k správnej činnosti močovej sústavy.
Apotheke Ľadvinový čaj 20x1,5 g
1,27 EUR
Skladom 1 ks