Apotex Colafit s vitamínom C 60 kostiček + 60 tbl.

Apotex Colafit s vitamínom C 60 kostiček + 60 tbl.
Colafit je čistý kryštalický kolagén, čistoty 99,9%, ktorý má veľmi priaznivý vplyv na pokožku. Obsiahnutý vitamín C navyše prispieva k tvorbe kolagénu pre normálnu funkciu chrupaviek, kostí, zubov a ďasien.
Cena vr. DPH:
14,92 EUR
Skladem Externě
Predpokladaný termín doručenia k Vám domov je
piatok 26.10.
Kód10117 E
VýrobcaApotex
Produkt nebol hodnotený

Chrupavka v kĺbe je až zo 40 % tvorená práve kolagénom. Organizmus hospodári s kolagénom podľa dôležitosti tak, aby nedošlo k ohrozeniu základných funkcií. Preto by sme nemali podceňovať príjem kolagénu a brať vážne aj také možno nenápadné signály, ktoré nám naznačujú, že sa v našom tele niečo deje, ako napr. Zhoršenie stavu pokožky, vypadávanie vlasov, lámavosť nechtov, lúpanie v kĺboch ​​alebo bolesti chrbta. Podľa odborníkov už v 25-tich rokoch dochádza k prvému opotrebovaniu kĺbov a preto je potrebné kolagén pravidelne telu dodávať.

Kolagén v potravinách obsahuje asi 90 % vody. Kolagén v Colafitu je sušený lyofilizáciou, to znamená, že je zbavený vody a má hubovitú konzistenciu. Je to najšetrnejší známy spôsob konzervácie - týmto spôsobom sa upravuje strava pre kozmonautov, horolezcov a vrcholových športovcov. Táto špeciálna úprava potravín je pre nás trochu nezvyklá, ale má to hneď niekoľko významných predností: veľmi nízka váha, ľahká stráviteľnosť, úplná absencia chemikálií a konzervačných látok, ľahko sa prehĺta a je takmer bez nepríjemných pachutí. Lyofilizovaný kolagén dokáže doplniť vodu z vlastných zdrojov z tráviaceho systému tak, že 8 mg lyofilizovaného kolagénu (obsiahnuté v 1 kocke) vytvorí v organizme asi 800 mg vysoko čistého, kolagénového gélu.

Kolagén obsiahnutý v produkte Colafit je čistoty 99,9% (minimálny rozmer štvorčekov je 9 x 9 x 6 mm, váha 8 mg).

Zloženie:
Čistý kryštalický bovinný lyofilizovaný kolagén typu I
40 mg Vitamín C (kyselina L-askorbová, askorbát sodný)
 
Prídavné látky:
sacharóza, prírodná aróma jahoda, farbivo karmín

Dávkovanie:
Užívajte 1 kocku denne ráno nalačno, minimálne 10 minút pred jedlom. Colafit sa ľahko prehĺta aj bez zapíjania, napriek tomu nie je na ujmu kvality a účinnosti zapíjanie vodou. Pre dosiahnutie požadovaného efektu užívajte Colafit 2-3 mesiace 2x do roka. V prípade potreby môžete užívať trvalo.

Tabletu vitamínu C užívajte denne buď spoločne s Colafit alebo kedykoľvek počas dňa.

Balenie:
60 kociek + 60 tablet - dávka na 2 mesiace

Upozornenie:
Doplnok stravy. Nevhodné pre deti do 2 rokov. Vhodné pre diabetikov v rámci diéty schválené lekárom, pre tehotné a dojčiace ženy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Nie je náhrada pestrej stravy. Ukladajte mimo dosahu detí. Neobsahuje žiadne iné prímesi a ťažké kovy. Informácie pre diabetikov: 1 tableta vitamínu C obsahuje 435 mg cukru (sacharóza). Výrobok je tvorený dvoma fľaštičkami (horná fľaša obsahuje aj stabilizačné medzikus), ktoré sú pripravené na použitie pre oddelenie štiepacieho prúžku. V spodnej fľaštičke je Colafit 60 kociek a vhorní fľaštičke je vitamín C 60 tabliet.

Zákazníci k tomuto výrobku kupujú
Slávka jedlá relaxačný balzam Sanct Bernhard 150 ml
7,96 EUR
Předpokládané datum naskladnění - Na dotaz
Sanct Bernhard Slávka jedlá 150 cps
13,96 EUR
Předpokládané datum naskladnění - Na dotaz