Alpecin

Firma špecializujúca sa na mužské vlasy a samozrejme ich vypadávanie čo počas života stretne každého muža! Vďaka kofeínu sú vlasy silné a nevypadávajú. Kofeín bráni vlasy pred útokom testosterónu. Vypadávanie vlasov môžete zabrániť pravidelným umývaním šampónom Alpecin a používať doporučujeme aj tonikum Alpecin Liquid. Produkty potláčajú účinky testosterónu vďaka komplexu účinných látok s kofeínom. Táto značka sa na slovenskom trhu objavuje už od roku 2003. Vďaka pravidelnému používaniu zamedzíte strate vlasov!

Hľadať v kategóriiHľadať
Kde hľadať:
Zoradiť6 produktov
Ak vás trápi neprirodzený úbytok vlasov, prišiel čas nájsť riešenie! Kofeínový šampón Alpecin posilňuje vlasy priamo pri korienkoch, stimuluje vlasový rast, zabraňuje a zároveň predchádza genetickému úbytku vlasov.
Alpecin Energizer coffein shampoo C1 250 ml
-27 %
7,60 EUR5,56 EUR
Tonikum Alpecin Medicinal Forte vytvára vo vlasových korienkoch zásobu účinných látok až na 24 hodín. Každodenná masáž hlavy podporuje prirodzené funkcie vlasovej pokožky.
Alpecin Medicinal Forte intenzívne tonikum na vlasy 200 ml
-13 %
9,20 EUR7,96 EUR
Ak vás trápi neprirodzený úbytok vlasov, prišiel čas nájsť riešenie! Kofeínové tonikum Alpecin posilňuje vlasy priamo pri korienkoch, zvyšuje ich produktivitu a zabraňuje genetickému úbytku vlasov.
Alpecin Hair Energizer Liquid tonikum 200 ml
-15 %
9,20 EUR7,80 EUR
Lupiny dokážu veľmi znepríjemniť každodenný život a z hľadiska estetiky sa nejedná o nič pekného. Našťastie sa ich môžete zbaviť správnou starostlivosťou! Alpecin Medicinal šampón proti lupinám zatočí s lupinami efektívne, ale s citom!
Alpecin Medicinal šampón proti lupinám 200 ml
-7 %
5,97 EUR5,56 EUR
U rady ľudí býva práve šampón jednou z hlavných príčin podráždenej pokožky hlavy, kvôli obsahu dráždivých čistiacich zložiek. Šampón Alpecin Hyposensitiv je svojím zložením vyvinutý špeciálne pre citlivú pokožku!
Alpecin Hyposensitiv šampón pre suchú pokožku 250 ml
-15 %
7,50 EUR6,40 EUR
Neviete si rady s nadmerne mastiacimi vlasmi? Tvorba kožného mazu na pokožke hlavy je príčinou mastných vlasov, ktoré vyžadujú špeciálnu starostlivosť. Vyskúšajte ALPECIN Medicinal Šampón, ktorý pôsobí tam, kde má!
Alpecin Medicinal Šampón na mastné vlasy 200 ml
-20 %
5,97 EUR4,76 EUR