Allnature Epsomská soľ 1000 g

Allnature Epsomská soľ 1000 g
Epsomská minerálna soľ s vysokým obsahom horčíka a síranu. Má širokú škálu využitia. Ideálna je do kúpeľov pre uvoľnenie svalov, odbúranie stresu a detoxikáciu. Tip! Soľ možno použiť aj ako peeling.
Cena vr. DPH:
7,96 EUR
Předpokládané datum naskladnění - Na dotaz
Predpokladaný termín doručenia k Vám domov je
na vyžiadanie
Kód16049 V
VýrobcaAllnature
Produkt nebol hodnotený

Popis:
Epsomská minerálna soľ je prírodná forma soli horčíka a vyniká teda najmä vysokým obsahom horčíka a síranu. Má širokú škálu využitia. Ideálna je do kúpeľov pre uvoľnenie svalov, odbúranie stresu a detoxikáciu. Kúpeľ nôh v Epsomské soli pomáha zmierňovať opuchy dolných končatín a ničí baktérie spôsobujúce ich zápach. Možno použiť na celé telo i ako peeling. Pri vnútornom použití pôsobí ako účinné preháňadlo.

Bezfarebná a dobre rozpustná kryštalická látka bez vône v potravinárskej kvalite, vhodná na vonkajšie aj vnútorné použitie. Vzhľadom k vysokému obsahu minerálov horčíka a síranu má veľmi horkú chuť.

Zloženie:
Síran horečnatý heptahydrát - horká soľ MgSO4x7H2O

Použitie:
Vnútorné použitie:
Pre liečbu zápchy u dospelých rozmiešajte 2-6 kávových lyžičiek (10-30 g) Epsomské soli v 250 ml vody. Ihneď vypite. Laxatívny účinok sa dostaví v rozmedzí od 30 minút do 6 hodín.

Kúpeľ v Epsomské soli: Napustite vaňu teplou vodou a prisypte Epsomskou soľ. Na každých 25-30 kg vašej váhy pripadá 0,5 hrnčeka (1 dcl) Epsomské soli. Na kúpeľ si vyhraďte aspoň 40 minút. Dôjde tak k maximálnej eliminácii toxínov a absorbovanie minerálov z vody.

Tip! Peeling z Epsomské soli: nasypte malé množstvo Epsomské soli do dlane, navlhčite a vmasírujte do pokožky.

Upozornenie:
Neprekračujte denné odporúčané dávkovanie. Nie je určené ako náhrada pestrej a vyváženej stravy. Nie je vhodné pre tehotné a dojčiace ženy. Nie je určené pre deti do 3 rokov. Neužívajte vnútorne bez konzultácie s lekárom. Neužívajte pri črevných problémoch a zápaloch čreva.

Obsah:
1000 g

Výrobca:
Allnature s.r.o, Březhradská 148, 503 32 Hradec Králové

 

Zákazníci k tomuto výrobku kupujú